Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ednet

Zarządzanie serwerami przez specjalistyczne firmy

Polecane posty

Mialem okazje skorzystac z uslug ServerWizards - same dobre doswiadczenia :P.

 

A jak szybko reagowali na zgloszenie awarii? Czy miałeś w tym czasie jakiś włam? Instalują dodatkowe oprogramowanie bez problemów? Opis ich usługi jest na ich stronie mnie jednak ciekawi Twoja opinia, jak było w rzeczywistości.

 

wojt-ek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maja dobra opinie na WHT zachodnim. Poza mala wpadka w ofercie :P gdy to oferowali grsec patch na 2.6.12 :))

W ogole looknij sobie na webhostingtalk.com i poszukaj takich firm i opini o nich.

 

TS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak szybko reagowali na zgloszenie awarii? Czy miałeś w tym czasie jakiś włam? Instalują dodatkowe oprogramowanie bez problemów? Opis ich usługi jest na ich stronie mnie jednak ciekawi Twoja opinia, jak było w rzeczywistości.

 

Nie chodzilo o zaden wlam i porzadki po nim, a jedynie o rekompilacje Kernela, ktora ze wzgledu na to, ze maszyna byla w cholere daaaleko, wolalem zlecic komus kto w razie czego bedzie mogl fizycznie ja przywrocic do stanu uzywalnosci :P.

 

Napisalem do nich, zaproponowali cene (30 dolarow), zaplacilem, zalozylem im usera z odp. prawami i po 6 godzinach zostalo to zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×