Skocz do zawartości

Polecane posty

Dawno mnie nie było, ale wróciłem, by przedstawić wam całkiem niezłą ofertę hostingową. :)

 

Jest to firma ovhost.pl (nie, nie krzak :)) i oferuje całkiem niezłe parametry i genialny support (nawet via... blip - ^jghnetwork).

 

Sam uciekłem z hostpower do ovhost i póki co jestem bardzo zadowolony. :)

 

http://www.ovhost.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak jak pisałem kilka postów wyżej postanowiłem dać szansę ovhost.pl i kupić u nich usługę.

 

W niedziele wieczorem napisałem do Pana Jana na Gadu z pytaniem o indywidualną ofertę - podałem swoje wymagania i kwotę jaką dysponuję - pasującą raczej na zwykły hosting niż reseller.

Po chwili nadeszła odpowiedz która mnie zdziwiła i mile zadowoliła - zgoda na podaną przeze mnie cenę - więc zamówiłem ofertę ( już przez stronę).

Po chwili dostałem dane na maila i zacząłem testować stronę.

Po kilku dniach opłaciłem proformę.

Jednak okazało się że nie wykorzystam tyle miejsca i transferu - więc znowu na gg i prośba o zmniejszenie i w zamian wydłużenie czasu trwania usługi - zrobione od ręki :)

Z racji tego ze dopiero poznaję reseller wysyłam prawie codziennie maile z prośba o naprawienie jak coś popsułem ( coś gdzieś źle przestawiłem) - na każdy dostaję szybką odpowiedż że już jest poprawione.

 

Więc moje zdanie póki co na temat tej firmy jest jak najbardziej POZYTYWNE.

 

Moja strona ma uptime 99,88% , nic się nie wiesza, kontakt przez gg i maila bezproblemowy.

 

Przeniosłem więc wszystkie moje strony i jeżeli usługi będą świadczone na takim poziomie jak teraz to napewno u nich zostanę na długie lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wypowiem sie i ja, bo widze zescie ladnie zjechali tego ovhosta..

taka tu spolecznosc, kazda stronka ma ludzi charakterystycznych, ciekawe zjawisko w sieci ^^

 

 

konto mam od jakichs 3-4 miesiecy, i nie bylo zadnych problemow. jedyny problem jaki zauwazylem to dzis strona glowna ovhostu nie chciala sie zaladowac jakies 20 sekund (ping ok), choc to mogla neostrada zlagowac..

 

odpowiedz na maila z pytaniem - ok 20-30 minut.

 

tak wiec moge polecic zainteresowanym :lol:

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak obecnie wyglada działanie tej firmy? Jestem zainteresowany serwerem we Francji z opcja 15 gb /200gb. Stary hoster xxl-web zrobil mnie w jajo juz tyle razy i olal moje maile ze musze go zmienic. Prosze o pare opini zanim zaloze konto testowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli o mnie chodzi to podtrzymuje swoją opinię - strony smigaja az milo i support via gg & mail również bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak obecnie wyglada działanie tej firmy? Jestem zainteresowany serwerem we Francji z opcja 15 gb /200gb. Stary hoster xxl-web zrobil mnie w jajo juz tyle razy i olal moje maile ze musze go zmienic. Prosze o pare opini zanim zaloze konto testowe.

 

Witam!

 

Jeśli jest Pan zainteresowany hostingiem u nas, to ja tylko mogę zachęcić do skorzystania z naszych usług lub przynajmniej ich wypróbowania. Każdy klient może bezpłatnie i bez zobowiązań przez 14 dni testować konto.

 

Zapraszam do kontaktu z nami jeśli ma Pan jakieś pytania.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie wiem czy jest sens testowania konta teraz gdyz bede myslal o zakupach dopiero kolo stycznia. Na pewno wtedy skorzystam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Chyba raczej nikt zbytnio nie narzeka. Zapraszam do przetestowania usługi oraz przekonania się o jakości usługi. Posiadamy również monitoring dostępności serwerów na stronie www.ovhost.net.pl/status.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ponad pół roku korzystania z ich usług mogę powiedzieć tyle;

Support jest ok, odpisują w ciągu kilku godzin ( nawet w weekendy). Nie ze wszystkim dają sobie rade ( u mnie był problem z kodowaniem w IPB i za chiny nie udało sie go rozwiązać) ale zawsze starają się pomóc.

 

Co do uptime: mogłby być lepszy, chociaż i tak jest wyzej niż gwarantowane 95% - obecnie mam 97,5 % uptime na stronie która prawie nie jest odwiedzana.

 

Ze względów cenowych oraz gwarantowanego uptime przenoszę się gdzie indziej - dla mnie 95% w tych czasach to lekka przesada.

 

Obecnie konto sobie leży, czasami coś wrzucę dla testów i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Zapewne mówi Pan o naszej taniej marce hostingowej Tani-Hosting.NET do której należą obecnie serwery w Europie. Natomiast marka OVhost.pl są to obecnie serwery w Polsce ze znacznie większym gwarantowanym i realnym uptime (powyżej 99,9%).

 

Monitoring oraz status naszych serwerów można obserwować na stronie:

ovhost.net.pl/status

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

W ostatnim czasie przeprowadziliśmy reorganizację naszych usług. Marka OVhost.pl to teraz serwery Polsce. Natomiast konta na serwerach w Europie to obecnie marka Tani-Hosting.NET. Pan posiada konto reseller na serwerach w Europie czyli tani-hosting.net.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o moją styczność z wyżej wymienioną firmą to wszystko było cudownie przez bardzo długi okres czasu – a ja byłem zadowolony ze stabilności, braku padów oraz szybkości wczytywania się strony. Sytuacja zaczęła się psuć od lutego tego roku. Nie było w sumie miesiąca bez padu a dalej było tylko gorzej – co najmniej raz w tygodniu takowy się zdarzał. Nie miałem wtedy nic do stracenia poza odsłonami co jednak później się zmieniło a pady stały się zbyt uciążliwe. A później było tylko gorzej. Właściciel podjął decyzję o zmianie serwerowni twierdząc, że to wina kernela OVH. Odwlekło to moją decyzję o zmianie hostingu – poczekałem. Do zmiany w końcu doszło i serwer był w Hetznerze. Co ciekawe, w Hetznerze zaczęły się identyczne problemy i tutaj również winny był sprzęt. W pierwszym tygodniu korzystania z tego "nowego" serwera wynik był następujący:

Od: Apr 12 2010 (EU/Central)

Do: Apr 19 2010 (EU/Central)

 

1. Kubofonista HomePage (by OVHost)

- czas działania: 94.643%

- czas przerw: 09hr 00min

- awarie: 6

Pół biedy gdyby to było raz, ale to tak codziennie po trochu. Właściciel hostingu jest jedynie osobą decyzyjną - wychwyciłem to po rozmowach. On tylko ustala a do reszty ma administratorów. Ponadto znacząco leży jakość obsługi klienta co tylko jeszcze bardziej powoduje niezadowolenie.

 

Teraz markę przejęła nowa firma - więc prawdopodobnie zmieniło się to na lepsze, nie wiem. Ja i wielu moich znajomych zrezygnowaliśmy przed końcem wykupionego okresu jeszcze za czasów poprzedniego właściciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×