Skocz do zawartości
Maciekkk123

!? Hosting z panelem zarzadzania jak z MySpace.com ?!

Polecane posty

Sprawa jest taka że nigdy nie zakladalem strony na platnym serwerze i nie kupowalem domeny..

 

- Moj Klient zazyczyl sobie stworzenie strony internetowej - niby nic niezwyklego - ALE!

 

Po tym jak juz zakoncze nad nia prace, bedzie domena i strona na serwerze - chcialby mnie nie niepokoic (czytaj - nieplacic mi) za pozniejsza aktualizacje strony - z tego tytulu wymyslil ze chce miec panel administracji jak w MYSPACE.COM (jesli nieznacie to jest podobne troche do Facebooka)

Czyli jako laik chcialby zalogowac sie i powiedzmy bez znania kodu - pozmieniac troche .

Wrzucic nowa date w kalendarium wydarzen z opisem co bedzie , jakies zdjecia , tekst..

 

To strona Baru i restauracji ma byc..

Tak jak mowilem nigdy nawet nie mialem doczynienia z jakimkolwiek platnym hostingiem i co mi do glowy przychodzi to cos w stylu ze niektore firmy hostingowe proponuja szablonu / kreatora stron np(http://buildit.sitesell.com/main/home.html) - ale teraz pytanie czy mozna by podlozyc pod to co oni tam niby podaja wlasna strone .. moze jakos sprytnie podlozyc tlo i rozmiescic tekst - hybryda - kompromis ???

 

Zrobic strone w html czy css dam rade, myspace.com znam - ale nie wiem jak to ugrysc - nawet od czego zaczac poszukiwania ??!!

Moze ktos z Was to przerabial lub swiadczy takie uslugi ?????

 

(Przepraszam jesli temat powinien znalezc sie w innej sekcji - jesli tak prosze go przeniesc.)

Z gory dzieki za wsparcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że nikt nie zwrócił uwagi na jedną ciekawostkę - chłopak robi stronę za kasę (czyli zapewne sam zwie się webdesignerem lub wręcz webdeveloperem) a nigdy nie słyszał o CMSach. Dla mnie osobiście jest to przezabawne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie każda osoba bawiąca się w webmastering chyba wie o istnieniu cms'ów :) ale jak widać zdarzają się wyjątki :) Z drugiej strony nie każdy tworząc strony ma wymagania na tyle duże, żeby sięgać po cms'a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mi się wydawało to śmieszne, ale pomyślałem, że co tam będę trollował... na rynku zapewne musi być miejsce i dla takich... nie chcę nikogo oceniać (nie chciałem do teraz, gdy ktoś jednak o tym wspomniał), ale to generalnie jest w trendzie ludzi, których opisuję za pomocą tekstu: różowe tło, żółte litery, białe groszki i stronka na republika.pl : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×