Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Warsik

Pomoc Konwersja Bazy PHP by Przemo Na phpbb2

Polecane posty

Witam Mam prośbe do userów forum w pomocy konwersji bazy danych z php by przemo na phpbb2  mogł by mi ktoś z userów forum zrobić to ? bądź jakiś poradnik  od zera  bo ja nie mogę sobie poradzić   z Góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

a dlaczego phpbb2 ?

phpbb2 to już przeżytek ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego phpbb2 ?

phpbb2 to już przeżytek ... ;)

 

zapewne user chce sobie przenieść forum na jakiś inny skrypt, a z phpbb by przemo bezpośrednio jest ciężko... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapewne user chce sobie przenieść forum na jakiś inny skrypt, a z phpbb by przemo bezpośrednio jest ciężko... ;)

Nieprawda. :D Na IP.Board idzie jak z płatka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieprawda. ;) Na IP.Board idzie jak z płatka. :D

 

Niezapominaj o tym, że istnieją także inne skrypty. Poza tym IP.Board to nieopłacalne rozwiazanie dla malego forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominaj o tym, że istnieją także inne skrypty. Poza tym IP.Board to nieopłacalne rozwiazanie dla malego forum ;)

W którym momencie 'zapomniałem'? :D

Może ma małe, ale jare?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W którym momencie 'zapomniałem'? :P

Może ma małe, ale jare?

 

Biorac pod uwage cene licencji IP.Board, prywatne osoby posiadajace male nie przynoszace zyskow forum nie zainwestuja w np. IP.Board ;)

 

EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

forum jest male 38 userow 30 postów na miesiąc nie opłacalne chce zejść na phpbb2 z przema bo dziurawe jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
Biorac pod uwage cene licencji IP.Board, prywatne osoby posiadajace male nie przynoszace zyskow forum nie zainwestuja w np. IP.Board ;)

 

EOT

 

tak samo mozna by sie bronic: a to domena .pl swoje kosztuje , a to hosting swoje kosztuje a przeciez forum nie przynosi zyskow ...

 

Jezeli jest to pasja, moze jakies kolko zainteresowan uwazam ze pieniadz schodzi na bok ...

 

Przynajmniej tak jest w przypadku mojej skromnej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forum jest male 38 userow 30 postów na miesiąc nie opłacalne chce zejść na phpbb2 z przema bo dziurawe jest

 

Nie chcę nikomu ubliżać, ale jak się człowiek nie zna, to wszystko jest dziurawe :P Przemo dzięki niektórym modom obciąża server, ale przy odpowiedniej konfiguracji i zabezpieczeniu sprawdza się przy małych forach. Poza tym zawsze możesz przejść na smf albo xmb ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

..ale nie cztery stówy, czy ile to tam kosztuje.. i to chyba rocznie? Czy lifetime? heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×