Skocz do zawartości
juice99

2 serwery w ATM, kolokacja lub serwery dedykowane, korzystna umowa

Polecane posty

posiadam prywatnie 2 serwery w firmie ATM, łącze 16Mbps z czego TP to ok. 4Mbps w trybie burstable, oznacza to że mozna z tpsa na krótki czas i 10Mbps mieć (nie wiem jak to działa, ale tak jest)

 

ponieważ przeniosłem swoje środowisko gdzie indziej, ale mam podpisaną korzystną umowę, może ktoś chciałby z tego skorzystać.

 

stoją tam 2 maszyny:

 

- intel quad (4core) 2.40Ghz , 8GB ram, 5x500GB w raid5, 1x80GB na system, cd-rom, obudowa 2U, 1 ip ale można poprosić owięcej

- intel core duo 1.80Ghz, 4GB ram, 2x250GB raid1 + 1TB dysk na backup, serwer podłączony do pierwszego lokalnie, ale też można poprosić o zewnętrzne łącze

 

zainstalowany debian na obu

 

jeśli te maszyny nie interesują, to mogę je zabrać i wynająć po prostu 4U miejsca

 

mogę dopisać daną osobę do osób mających wstęp do serwerowni (ul. Grochowska, Warszawa), 24h na dobę.

 

możemy podpisać umowę, określającą kto jest właścicielem maszyn, cenę za usługę itp.

 

czekam na propozycje dotyczące ceny.

 

P.S. robię to tylko dlatego, że wyjechałem z kraju i nie mogę się zajmować maszynami lokalnie. Mój projekt nie jest duży, więc zatrudnić nikogo nie mogę, ale ponieważ jakiś czas temu udało mi się podpisać korzystną umowę, nie chcę tego marnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×