Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Forma Życia

Serwer pod backupy

Polecane posty

Witam

 

Ostatnio w ramach coraz większych ilości backupowych danych stwierdziłem iż wgrywanie od siebie na łączu o upstreamie 512 kbps np 20 gb danych może być dość problematyczne, a ciągłe dzielenie plików na części po 200 mb (w ramach RS) jest upierdliwe. Szukam więc jakiegoś najprostrzego, jednak hostowanego przez jakąś konkretną firmę rozwiązania, które posiada:

 

- transfer miesięczny w okolicach 200gb

- hdd 50-100 gb (trzymam tylko ostatnie backupy plików, bazy danych wysylam na rapidy po tym jak poddam je gpg :>)

 

Proszę o konkretne oferty i jednocześnie, jeśli to możliwe, określenie czy i jakie miało się już doświadczenie w przesyłaniu gdzieś backupów ;)

 

ps. interesuje mnie oferta najlepiej gdzieś w europie, chociaż ewentualnie usa też może być (byle nie godaddy :>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

myślę, że choć pod jakieś aplikacje webowe i strony oferta budgetvps jest mnóstwo okay, o tyle dla moich zastosowań, czyli kopii zapasowych które mają na takim serwerze po prostu leżeć i nie rozrabiać, sprzęt mi przydzielony by się zwyczajnie marnował.

 

edit:

a poza tym, więcej miejsca na dysku by się mi przydało. zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

witam.

Backup FTP:

Backup 25 GB 59 zł/mc netto

Backup 60 GB 79 zł/mc netto

Backup 200 GB 129 zł/mc netto

 

Konta FTP backup znajdują się na maszynie w Polsce.

 

W razie zainteresowania proszę o kontakt PW, e-mail, tel.

 

Ps. oferty nie ma u nas na stronie, pojawi się wkrótce.

 

Pozdrawiam Damian Miodek Active-Hosting.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
200 Gb - 100 zl netto miesiecznie , mozliwosc przetestowania konta.
Skoro składasz tu ofertę to wypadałoby podać dane firmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielokrotnie podawane.... wystarczy wpisac w wyszukiwarce na forum ... nazwe i reszte mam podane w opisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielokrotnie podawane.... wystarczy wpisac w wyszukiwarce na forum ... nazwe i reszte mam podane w opisie.

Owszem podawałeś, ale może lepiej byłoby je wpisać do swojej stopki? Odrazu przy ofercie byłyby dane firmy  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moznaby. Ale z tego co widze moje posty usuwane sa bez powodu i pozniej nie ma winnych... coz pozostawie to bez komentarza najwidoczniej niektorzy moderatorzy maja cos wspolnego z niektorymi hostingami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

mzygmunt konserwy odkryłeś ; ))

nie no wpisz, ja nawet teraz z chęcią bym kliknął na Twoją ofertę, a tu lypa.. nie ma linka w stopce... heh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do pana Active-Hosting ... bo mam pytanie by nei robic 2 identycznych tematow. Dostep do danych jest zawsze i wszedzie ? chodzi mi o to w przypadku np awari pana maszyny czy dane moge uzyskac wlasnie w tej chwili czy poprostu musze czekac ... Chodzi mi o to czy istnieje np jakie soswiadczenie na pismie odnosnie dostepnosci danych, gdyz tez poszukuje FTP pod backupy i tam raczej nie sa to backupy-smieci lecz wazne dane nie raz pewnie wiecej warte niz caly serwer, na ktorym sa przechowywane one ;).

Wiec np istanieje mozliwosc spisania jakies umowy dotyczacej zawsze dostepnosci ftp backup czy to awaryjnego czy to tego wlasciwego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×