Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
wesolak

Najbardziej opłacalne systemy sms.

Polecane posty

Witam, chcę założyć na mojej stronie płatności sms i stąd moje pytanie. Jaki serwis najlepiej płaci? Dotpay, wapster a może jakiś inny? ;) Myślę, że można zrobić ładną klasyfikację przyda się na przyszłość ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz powiedzieć jaki przewidujesz ruch? W tej chwili mam jedne z najlepszych stawek w Polsce jeśli chodzi o płatności sms ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam CashBill

 

Bezpośrednio u CashBilla o ile pamiętam dostaje się 41%?

Jeśli już, to lepiej zgłosić się do partnerów jego, dostaniesz od 42%-44%, zależy ;)

Jeśli ktoś robi konkretny ruch, niech pisze do mnie, dam na początek 46%-48% (albo i więcej, zależy ile tego "ruchu" jest ;)

 

Dla jasności jestem bezpośrednim partnerem CashBilla i Bild Presse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

ja polecam PW do osoby która napisała kilka postów w tym temacie, mianowicie "Krystian" nie będziesz żałował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, strona ma ok. 3000uu dziennie, mam ją ze znajomym on zajmuje się transmisją meczy a ja podawaniem typów na stronie. Z transmisji meczy za smsy wychodzi ok. 2000zł m-c w dotpay, ja zakładam osobno na siebie płatności za strefę z typami i przewiduję iż na początek może to być jakieś 50-100smsów dziennie z czasem z coraz więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak, strona ma ok. 3000uu dziennie, mam ją ze znajomym on zajmuje się transmisją meczy a ja podawaniem typów na stronie. Z transmisji meczy za smsy wychodzi ok. 2000zł m-c w dotpay, ja zakładam osobno na siebie płatności za strefę z typami i przewiduję iż na początek może to być jakieś 50-100smsów dziennie z czasem z coraz więcej.

 

Mogę Ci dać 47% "po znajomości" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Dotpay. Stawki są "w sam raz" bez kąbinowania, na czas zawsze naleznosc przychozi, zadnych problemow, wszelkie prace konserwacyjne jesli maja byc prowadzone jestes powiadamiany z kilkudionowy wyprzedzeniem. Juz troche lat u nich mam mikroplatnosc i jak tak siegam pamiecia, ani razu chyba nie bylo jakies naglej usterki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wybrałem Krystiana:) Natomiast mam jeszcze jedno pytanie nurtujące mnie (z góry uprzedzam, że się nie znam za bardzo na prawie i mogę mylić). A więc skoro legalne jest pobieranie opłat przez osobę indywidualną za pośrednictwem smsów np. za dostęp na stronę to dlaczego nie miałoby być legalne (trzeba firmę, odprowadzanie podatku itp. itd.) przykładowo udostępnienie miejsca na serwerze pod stronę www z taką formą zapłaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie ,,udostępnianie" już jest.

Sam z niego korzystałem.

oferuje je np. boo.pl lub active-hosting.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie ,,udostępnianie" już jest.

Sam z niego korzystałem.

oferuje je np. boo.pl lub active-hosting.pl

Tylko koledze nie chodziło o to czy jest i ewentualnie gdzie bo to każdy chyba wie, tylko czy takie coś może być legalne bez dg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żaden !

 

Gdyby było to na zasadzie pośrednictwa finansowego dostawał byś z 1,22 z VAT około 90gr a tak zawsze w granicy 40-50 gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×