Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
apze

szukam takiej firmy/osoby: tanio i bez opłat za authinfo

Polecane posty

Wiem, że pytania gdzie najtaniej były już ze 100 razy ale to pytanie i oferta:

Szukam taniego rejestratora gdzie rejestrował bym domenę .pl i com.pl conajmniej 1-3 na tydzień, ale z dostępem do authinfo. Mówiąc krótko: rejestruję odmene tanio i następnego dnia przenosze za pomocą authinfo gdzie indziej. Nie chce firmy typu domenytanio która pobiera za to opłaty chociaż nie powinna. Więc jeśli jesteś partnerem/pośrednikiem i masz dla mnie oferte to pisz.

 

Pamietaj rejestruje i od razu przenoszę do innego serwisu.

 

Jeśli ktoś zna taką firmę będe wdzięczny za nazwę. 8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mozna odrazu przeniesc domeny *.PL do innego rejestratora

mozna to zrobic dopiero po 21 dniach od daty rejestracji

taki jest regulamin NASKu i obowiazuje on wszystkich partnetrow NASKu (tzn. wszystkich innych rejestratorow domen polskich)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może chociaż zdradzisz nam gdzie przenosisz dalej te domenki po atrakcyjnych cenach rejstratora za przedłużenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do az.pl

Nie mają tanich przedłużeń ale moim zdaniem funkcjonalny panel i automatyczną cesja.

 

Niewiedzialem, ża trzeba czekać 3 tygodnie :P

Dzieki Bartos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nie mają tanich przedłużeń ale moim zdaniem funkcjonalny panel i automatyczną cesja.

 

A mozesz sie z nami podzielic uwagami dot. tej funkcjonalnosci? Co Ci sie tam podoba?

 

Koniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam konta w domenytanio.p, nazwa.pl, rejestracjadomen.p, i az.pl

Niewiem czy masz tam wszędzie konta, może i tak;p Jest moim zdaniem najbardziej przejrzysty. Wszystko jest wyselekcjonowane, logi z rezerwacji są długie, zakładka narzędzia funkcjonalna. Jak już mówiłem automatyczna cesja, nieiwme jak rozpisać szczegóły. Jest po prostu wygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, korzystałem z kilku usługodawców sprzedających domeny, ale w az.pl jest najwygodniejszy i najmilszy panel. Natomiast w rejestracjadomen.pl jak narazie najgorszy z jakim się spotkałem oraz taka sobie obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Onet daje taką możliwość. W panelu zarządzania masz dostęp do kodu AuthInfo - bez żadnych opłat 'wyniesiesz' domeną.

Od cen w cenniku MOŻNA dostać rabat przy "hurtowych" rejestracjach - czyli kilka(naście/dziesiąt) domen - cena więc jest atrakcyjna. Po więcej proponuję do serwisu domen (domeny@portal.onet.pl).

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszesz o netto czy brutto?

 

Jeśli brutto, to... jak znajdziesz firmę z takimi warunkami - daj znać.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
watpie czy powiedzmy przy 10 miałbym rabat poniżej 70zł

 

Jeśli brutto 70 to taka firma musiałaby raczej do tych domen dokładać, więc mała szansa, że pozwoli je od razu przetransferować za darmo. A jeśli pozwoli to bym jej nie ufał. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Zadam autorowi wątku pytanie inaczej: na ile wyceniasz taką 'usługę' (ale *realnie*): rejestrujesz domeny (conajmniej kilkanaście miesięcznie) i możesz je (wy)transferować kiedy chcesz (oczywiście w zgodzie z terminami nasku)? Ciekawi mnie, jakie są Twoje *realne* oczekiwania - oparte na propozycjach firm/rejestratorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

70zł to netto

a realne to nieżej niż az.pl czyli 69, wątpie że onet poniżej tego zejdzie.

 

Założyłem wątek bo po prostu może istnieje firma którą przeoczyłem i ma tańsze domeny niz az.pl, a za authinfo nietrzeba płacić 40-100zł

Wiem że stali partnerzy DM mający kilkadziesiąt domen po roku czy pół mają zniżki do 65% a może i więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
70zł to netto

a realne to nieżej niż az.pl czyli 69, wątpie że onet poniżej tego zejdzie.

 

Zależy, ile realnie chcesz wydać kasy w onecie - zaczynasz od małego rabatu - dochodzisz do dużego (czyli do mniej więcej ceny, o której piszesz). Liczy się kasa, jaką wydasz - dzięki temu 'pracujesz' na rabat.

Nie ważne, że domeny wyniesiesz - a z ciekawości - kupowałeś kiedyś w onecie domenę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mam konta w onecie ;) niekupowałem

 

Chyba zostane przy az.pl lub DM

 

Wiadomo że niekupie 10 domen za jednym razem A płacąc pierw 99 za pierwsze 10

potem 95 za kolejne i dopiero jak bede miał 50 to dostane rabat który sądze niebędzie niższy niż w az.pl to niezbyt sie opłaca.

A nieche rejestrować 200 domen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×