Skocz do zawartości
amator

Zmiana właściciela domeny w ovh.

Polecane posty

Zamierzam przekazać domenę pl innej osobie w ramach ovh. Wydrukowałem wniosek (musiałem szukać starego AR bo najnowszy nie otwiera dokumentu ;) ) i nie wiem jak go wypełnić. To znaczy wypełniam własne dane i dołączam ksero dowodu ale co z danymi nowego właściciela? Czy wysyłam do ovh wniosek bez tych danych, czy muszę we własnym zakresie z tą osoba wspólnie wypełnić cały wniosek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, dokument mam. Po lewej stronie są dane które ja mam wypełnić a po prawej dane nowego właściciela. Miałem nadzieję, że jeśli jest to osoba mająca konto w ovh to wystarczy, że ja wypełnię tylko swoje i wyśle do nich a oni już we własnym zakresie zrobią resztę. Jednak chyba tak to nie wygląda. Gość musi wypełnić ten papier, dołozyć dokumenty (jest to firma) i odesłać to mi. Ja uzupełnię swoje dane, dołożę ksero dowodu i wyślę do ovh. Najgorsze jest to, że jest to osoba z zagranicy, liczę, że poczta nie nawali. Czy tak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie ale możesz też tak:

 

Wysłać wniosek o kod AuthInfo ... wyemigrować do Dropped Tam zmienić szybko właściciela i po 21 dniach Nowy właściciel może iść gdzie chce bo AuthInfo ma cały czas napisany w Panelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z zasady nie inwestowałem w pl-ki, kiedyś były drogie odnowienia. Jak spadły to się skusiłem i już żałuję. Z globalnymi jest zdecydowanie mniej biurokracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

problem polega na tym że wszystkie fajne domeny .com i inne zostały już zajęte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×