Skocz do zawartości
joker666pl1

TradeDoubler platnosci ...

Polecane posty

Witam !

 

Przez jakies 2 tyg uzywalem na stronie programu partnerskiego trade doubler ...

Lecz zaczynaja sie klopoty ;/ Pierwszej wyplaty nie otrzymalem w terminie gdyz stwierdzono ze Volksvagen bank nie zaplacil im ...

OK , pomyslalem roznie to bywa , i czekam juz 3 tydzien ... w meidzy czasie otrzymalem emaila od nich ze w platnosci dnia 28.04 juz bedzie wszyskto ruegulowane i wyplacone na moje konto ...

no i dupa ... nic sie nie zmienilo ;/ a kaska na serwer z tego potzrebna jest ..

 

Moje pytanie czy moge cos zrobic ? czy wogole ejstem w stanie cos zrobic ??

 

Pozdrawiam

 

PS: Nie chodzi tu o wielka kwote ale zawsze 500 zl starcza z mala doplata na 3 msc hsotingu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi to w ogóle przez już 4 miesiące nie wypłacają mam Ciągle Unable to apply, pisałem, dzwoniłem nie dodzwoniłem,

Dane mam dobre, bo przychodziły wczesniej pieniążki.

Mbank Konto

Nazwa banku: Mbank

Kod SWIFT: BREXPLPWMBK

IBAN: PLNUMERKONTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanner

Jeśli napisali że wypłacą Ci 28 kwietnia to do 14 dni maksymalnie możesz się spodziewać kasy na koncie. Mi jak wypłacają to zazwyczaj po około 3 dniach mam kasę. Problem jest tylko jeśli chcesz się rozliczyć z US z tej kasy, o ile na koniec roku to żaden problem bo ujmujesz tą kasę w kolumnie inne zarobki na picie 36, to jeśli chcesz wcześniej dać zaliczkę na poczet podatku to nikt nie umie pomóc i powiedzieć, którego pita, należy wypełnić. Dziś nawet dzwoniłem do Krajowej Informacji Podatkowej, to oni nie uznają czegoś takiego, ze nie masz podpisanej z tradedoubler umowy o pracę/zlecenie/dzieło i jak nie masz to oni Ci nie pomogą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmhm no ok ale w dalszym ciagu nie otryzmalem zadnego emaila ze kaska wyplaca ...

tylko caly zcas mam kwote

 

 

VW Bank Direct PL-09-00527 16.04.09 525,00

W okresie płatności, ale nie zapłacone przez Reklamodawcę

 

i to podkreslone na czerwono u nich mi sie wyswietla

 

pozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanner

oznacza to, ze VW Bank jeszcze nie uregulował płatności (tzn. nie zapłacił tych 525zł) i będziesz zmuszony czekać. Ja miałem z Vacansolei czy jakoś tak, taką sytuację, ze dopiero po 3 miesiącach zapłacili i płatność miałem przesuniętą w czasie. Tego nie przeskoczysz. Uzbrój się w cierpliwość i czekaj. A maila nie dostaniesz, przynajmniej mi nigdy takowego nie przysłali, że kasa poszła na moje konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh ;/

strasznie mi to nie na reke bo pierw napisali ze kaska bedzie w terminie a z tego na serwer miala oplata pojsc ;/

ze jestem w kropce , to moze ktos chce tanio kupic konto ?

mi jest potrzebne jakies 350-400 zl z tej sumy

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×