Skocz do zawartości
batonik

VPS pod serwer gry

Polecane posty

Witam, mam pytanie w jakiej firmie można by wziąć VPS'a lokalizacja: Polska ( w ostateczności Niemcy ) aby uciągnął ok. 50-60 slotów aby zmieścić się w granicach 120 zł.

 

Znalazłem na logout oto parametry, ale nie wiem czy będzie się nadawał.

 

1# Cena 122zł:

Dysk: 10 GB

RAM: 768 mb max 1024

Procesor: 2,6 Ghz

Transfer: 300 GB/miesięcznie

Adres: 1

System: Linux Debian

Technologia wirtualizacji: OPEN VZ

 

logout_datacenter.pngSerwerownia Logout - lokalizacja Polska

 

 

  • - ping srv17.vps-hosting.pl,( LiveNet z tego co widzę )
  • - możliwość instalacji serwerów gier,
  • - dozwolone wszystkie treści zgodne z Polskim prawem,
  • - idealny na serwer WWW, serwer poczty itp.
  • exatel.pngsd_logoatman.jpgsd_logocdp.jpgsd_logogts.png

28183806.png

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi granica max to 120zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli serwer popularny transferu za mało:)

 

Święta racja. Mam serwer CS 20 slotów, w godzinach szczytu cały pełen, późnym wieczorem około  12 graczy, w godzinach 2-7 brak graczy, potem od rana 10-15 i znowu to samo i zużywa mi około 150gb transferu, więc 300gb transferu na 50-60 slotów to zdecydowanie za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lolek :), można stawiać tam serwery gier ??

 

Procesor: 80% zasobów procesora ( ile jest 100 % ?? )

Pamięć RAM: 512 MB DDR2 ( czy wystarczy ?? )

Dysk: 20 GB

Transfer: 200 GB ( 400 gb - 500 gb starczy, jeżeli będzie można do kupić transfer ?? )

Ilość adresów IP: 1 sztuka

 

Opłata instalacyjna 1 zł netto

Abonament miesięczny 89 zł netto

 

I tutaj pytanie do was na temat vps-a czy te warunki by odpowiadały ??

 

I czy można podać jakieś ip do sprawdzenia pingu :)

 

38 slotów by było przeznaczonych na serwery gier = 2 serwery 18 i 20 slotowy oraz 11 na serwer prywatny na jakieś sparingi, ligi itp.

 

Pozdrawiam

 

//edit

xorg, na stronie wyczytałem

Ping: Ping na nasze serwery możesz sprawdzić na poniższe adresy IP:

Lokalizacja PL 1 - SuperHost - ping srv8.vps-hosting.pl

Lokalizacja PL 2 - Nephax - ping srv15.vps-hosting.pl

Lokalizacja PL 3 - Livenet - ping srv17.vps-hosting.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolek :) , można stawiać tam serwery gier ??

 

Oczywiście ze można stawiać serwery gier w końcu VPS to jest ,,MINI" serwer dedykowany z ograniczeniami technicznymi, myślę ze serwer vps w pakiecie Premium VPS Spełnił by twoje wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

512 ram starczy jak najbardziej na jeden serwer. Co do transferu to powiem, że przy 18 slotowym serwerze mieściłem się w jednym 1mbs czyli 200 gb. Nie był serwer z żadnym modem tylko TP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak tylko ja zamierzam jak pisałem posta wcześniej zrobić 3 serwery w tym 2 = 39 slotów uzywanych ( publicznych ) i jeden prywatny na jakas lige lub sparingi

 

Ale napisałem do firmy i czekam na odpowiedź :o

 

Napiszę gdy coś odpowiedzą :o

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największa ilością slotów może być 32 i to po małych modyfikacjach oraz nie na wszystkich mapach. Nie wiem skąd wyssałeś tą liczbę, ale to jest śmieszne. Poza tym nie ma opcji abyś uruchomił 50-60 slotów jak jeden gracz generuje 50 MHZ na serwerze bez AMX'a

 

P.S. Radzę pierw poczytać zanim się coś napiszę na polskim głównym forum o counter-strike'u jest napisane dużo informacji na temat z zużycia i wiele, wiele innych rzeczach. A później pisać o pomoc w wyborze. Poza tym WHT już nie są mile widziane takie posty. Zapraszam na owoc tego forum http://gamehostingtalk.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Największa ilością slotów może być 32 i to po małych modyfikacjach oraz nie na wszystkich mapach. Nie wiem skąd wyssałeś tą liczbę, ale to jest śmieszne. Poza tym nie ma opcji abyś uruchomił 50-60 slotów jak jeden gracz generuje 50 MHZ na serwerze bez AMX'a

 

P.S. Radzę pierw poczytać zanim się coś napiszę na polskim głównym forum o counter-strike'u jest napisane dużo informacji na temat z zużycia i wiele, wiele innych rzeczach. A później pisać o pomoc w wyborze. Poza tym WHT już nie są mile widziane takie posty. Zapraszam na owoc tego forum http://gamehostingtalk.pl/.

pierw przeczytaj dokładnie co napisał 'batonik' i potem się wypowiadaj albo wróć do szkoły.

 

3 serwery w tym 2 = 39 slotów uzywanych

 

czyli 39 slotów rozbite na 2 serwery, no właśnie aha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę przeczytać dokładnie moje posty gdzie wszystko jest opisane a czasami powtarzane 2 razy bo co nie którzy nie za bardzo czytają do końca.

 

Więc ile ramu oraz ile transferu na takie 3 serwery by było w granicach 120 zł ??

 

Czy jak podawał lolek czy ta firma jest dobra bo czekam już na odpowiedź parę dni.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co powiedzielibyście na to ?

 

Serwer VPS VPS-4 CPU - Procesor 2500 mhz

Pamięć RAM 1024 MB RAM gwarantowany 512 MB Dysk 50 GB ( można zmniejszyć do 30 gb ) Switch nie podano Transfer 400 gb )

Lokacja Niemcy

Firma: CJC.pl

Cena 120-130 zł ?

 

Czy jest to dobry wybór ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj ping:

 

skan1.png

 

Myślę że w miarę dobry.

 

A co do "siły dedyka" czy wytrzyma 2 serwery publiczne: 1 serwer 16-18 slotów, drugi 18-20 a trzeci 11 rzadko używany ( CW, liga itp ) chodzi mi głównie o transfer ( 400 gb ) i procesor 2,5 ghz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ad 1 postu: zabraknie Ci ramu oraz transferu oraz będzie lagować. mam jeden serwer z podobną konfiguracją w logout.pl co Twoja propozycja, serwer maksymalnie na 3 sztuki (32 sloty, 12 slotów, oraz 24 sloty ZM - z 768MB ramu zostaje 50MB. Ledwo starcza na mysql i php.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×