Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Miało być do tematu "Jak zostać gwiazdą w Polsce"

Polecane posty

Gość

Nie oglądałem linku wyżej, ale generalnie zgadzam się z teorią forsowania prymitywizmu w tym kraju.. nie raz tu i ówdzie pisałem o "strategii" tych u władzy (czy to w rządzie, czy w mediach), która to strategia ma na celu wypromowanie tylko "znajomych" mord... chodzi o to, że Polacy po 89 roku nie zostali nauczeni doceniania sensownej sztuki, ciekawych artystów (itd. itp. - wszystkiego, co jest wartościowe), w zamian mamy te same mordy (nazwiska te, które wymieniono wyżej + kupę starych "gwiazd" i kupę nowych "gwiazdeczek"), tak, aby kasa trafiała generalnie do tych samych "rodzin"... mogę się założyć, że wiele tych gwiazd ma wujków, tatusiów byłych agentów SB... to jest część tragicznego obrazu tego kraju, który niestety wielu olewa i nie chce zobaczyć - Polska to kraj uciemiężony przez postsocjalistyczne służby, agentów, tzw. "układ"... zmieniają się na stołkach, robią machloje, a Ty człowieku pracuj na nich, na emeryturki gnojów, na podatki, które opłacą kolejne "świetne" pomysły (+ klechy)... niestety... Polacy nie potrafią używać mózgu i dlatego mamy to, co mamy...

 

PS

Dlaczego ten temat został wyrzucony? Bo co.. bo jest niewygodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

Witam.

Sponsi ma racje w każdym calu... Dziś w TV oglądałem o pewnym Panu (zapomniałem jak się nazywał) "Polaku”, który to wymyślił K202 w latach 70tych wiecie, co to K202? zapewne nie... a był to komputer na tamte czasy oparty już na systemie który działał szybciej od wyprodukowanego 10 lat później PCeta.... Dlaczego 10 lat musieliśmy czekać na PC jak już było to osiągnięte wcześniej? a przez to co opisał Sponsi.... Polacy są zdalni, ale inni to potrafią tylko zabić albo zrobić istne bagno.

 

Ps. obecnie ten wybitny inżynier elektroniki jest na emeryturze, która mu wystarcza jak powiedział albo na masaże rehabilitacyjne gdyż musi je mieć, bo jest chory lub na jedzenie i opłaty.... Dorabia sobie jak to nazwał głupią robotą, projektowaniem stron www.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przez to co opisał Sponsi.... Polacy są zdalni, ale inni to potrafią tylko zabić albo zrobić istne bagno.

 

o ile puentę Sponsiego zrozumiałem to Twoja mi zaciemnia jej sens :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sponsi: to jest forum o webhostingu, nie Pudelek, żeby dyskutować o Dodzie i spółce.. Temat z tym linkiem do Youtube można znaleźć na każdym większym forum i był zwykłym spamem i powinnien znaleźć się w koszu (hint). Przestań może za każdym razem naskakiwać na moderatorów, układ itd, bo robi się to nie do zniesienia..

 

Bardzo dobrej muzyki, filmu i ogólnie sztuki jest w tym kraju dużo - trzeba tylko wiedzieć gdzie szukać. Masowe media nie służą do lansowania sztuki wysokich lotów, a z kolei TVP Kultura czy tym podobne projekty ogląda w porywach kilkaset osób, chociaż narzekania na niską jakość "kultury" można znaleźć wszędzie, tyle, że jak przychodzi co do czego to 95% z tych osób włącza taniec z gwiazdami :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

OK dzięki patryk - w sumie fakt...

 

rzeczywiście, hosting to hosting.. nie ma sensu tu syfić tym g...nem...

 

heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×