Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
wesolak

Zasponsoruję konto www:)

Polecane posty

Witam, mam konto reseller (w neteasy, lokalizacja UK, wkrótce PL, panel DA, dla strony oferuję adres IP) i trochę wolnego miejsca na nim więc postanowiłem to jakoś wykorzystać:) Nie mam firmy, a krzakiem napewno nie będę więc nie bawię się w jakieś odsprzedawanie i inne duperele. Zasponsoruję konto www w zamian za moje adsense na stronie:) Moje jedyne wymogi to jakieś 10-25 kliknięć dziennie/lub na 2 dni:) Chętnych zapraszam na PW :) Myślę, że to legalna forma wymiany i napewno godna uwagi:)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkurs na nabijanie postów jest czy co? :)

 

1. Od 10-25 dziennie lub co 2 dni

2. Prosiłbym zapoznać się z obecnymi stawkami... bo na chwilę obecną na 4 stronach jakie mam wahają się pomiędzy 0,02-0,07 per click

 

PS

 

Myślę iż bezsensowny post u góry można do kosza:) Konkurs się zakończył, wygrałeś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konkurs na nabijanie postów jest czy co? :)

 

1. Od 10-25 dziennie lub co 2 dni

2. Prosiłbym zapoznać się z obecnymi stawkami... bo na chwilę obecną na 4 stronach jakie mam wahają się pomiędzy 0,02-0,07 per click

 

PS

 

Myślę iż bezsensowny post u góry można do kosza:) Konkurs się zakończył, wygrałeś :)

Akurat Malitek ma 100% racji. Policzmy (zakładamy 15 kliknięć dziennie po 0.04 $) daje to 0.6$ dziennie czyli 219$ rocznie a więc (po kursie 3.2) 700 zł rocznie.

Tyle zarobiłby na tym poszukiwany przez ciebie frajer gdyby sam dodał adsense.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×