Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
konrad_wawa

Poszukuję czegoś podobnego do Netia Flexopartner

Polecane posty

Witam! Zrobiłem już wstępne rozpoznanie na rynku, poczytałem nieco forum i kupiłem nawet ostatnio Prohosta do testów. Jednak widzę, że nie o to mi chodziło. Powiem krótko - szukam czegoś takiego jak Netia Flexopartner czyli spersonalizowany hosting. Dlaczego nie Netia? Ponieważ przeczytałem na forum, że bardzo na nią narzekacie - ciągłe problemy z pocztą, DNS itp.

 

Moje potrzeby:

 

- ok. 5GB powierzchi / 40 GB transferu

- wygodny panel dla lamera

- łatwe zakładanie nowych kont dla klientów (FTP + MYSQL)

- automatyczne powiadamianie klientów, że kończy im się okres rozliczeniowy

- najlepiej tak jak w Netii, możliwość spersonalizowania wyglądu panelu, aby wyglądało jak prywatna usługa mojej firmy

- nazwa serwera FTP we własnej domenie

- panel dla klienta nie jest mi potrzebny

 

 

Z góry dzięki za kolejne podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałem na forum, że bardzo na nią narzekacie - ciągłe problemy z pocztą, DNS itp.

 

Netia moim zdaniem ma dobre usługi. Nie wiem jak jest dokładnie z resellerami, ale ja na shared mam pocztę od niecałych 2 lat i bardzo mi ona odpowiada :) www także troche u nich hostowałem (około rok) i również nie miałem problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Telefon do Netii:

 

00:01 Proszę wybrać czy jest pan klientem czy nie

00.05 Proszę wybrać dział jaki Pana interesuje

00.10 Proszę wybrać...

00.15 Proszę wybrać....

00.30 Proszę czekać na połączenie, wszyscy operatorzy są zajęci

02:30 Jakaś panna: słucham?

- interesuje mnie usługa Flexopartner, chciałbym dopytać o kilka rzeczy...

- zaraz Pana przełączę do odpowiedniego działu

04:00 Inna panna: słucham?

- chciałbym zapytać o Flexopartner...

- zaraz przełączę do odpowiednego działu

04:30 Wszyscy operatorzy są zajęci, proszę czekać na połączenie

06:50 Jakiś koleś: słucham?

- czy może mi Pan udzielić informacji na temat Flexopartner?

- a o co dokładnie chodzi?

- po pierwsze chciałbym zapytać gdzie mogę bezpłatnie przetestować?

- zaraz sprawdzę, proszę poczekać

7:30 Ten koleś: wie Pan co nie jestem pewien czy jest możliwość testowania, włączę Panu muzyczkę, proszę chwilę poczekać

- ok...

8:40 Znowu koleś: halo?

- tak, jestem

- proszę jeszcze poczekać

- ....

10:30 Tutaj moja cierpliwość się skończyła, więc nie wiem co by było dalej

 

10 minut wiszenia na komórce i niczego się nie dowiedziałem. Macie rację, ta Netia to jakaś porażka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netia moim zdaniem ma dobre usługi. Nie wiem jak jest dokładnie z resellerami, ale ja na shared mam pocztę od niecałych 2 lat i bardzo mi ona odpowiada :) www także troche u nich hostowałem (około rok) i również nie miałem problemów :)

 

No może to i porażka, ale ja się nie kontaktowałem nigdy z nimi w sprawie hostingu. Nic mi nie nawaliło, więc nie miałem potrzeby do nic pisać czy też dzwonić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dokładnie.. ten Flexo to lipa.. zapisywałem się 2 razy na testy.. i nic, zero mejli jakichkolwiek.. dzwoniłem i to samo - wieczność..

 

dajcie spokój, niech Netia zajmie się detronizacją tepsy na innych polach, hosting niech zostawi innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby mimo wszystko ktoś wiedział o takim resellerze czy hostingu jaki oni proponują czyli z możliwością wygodnego zarządzania klientami, a jednocześnie żeby ta usługa chodziła przyzwoicie, to będę wdzięczny za namiar! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj http://serwery.pl/Provider30.html powinno Ci podejść. Dość drogo ale takie usługi kosztują sporo. jest 14 dni testu (chyba)

- najlepiej tak jak w Netii, możliwość spersonalizowania wyglądu panelu, aby wyglądało jak prywatna usługa mojej firmy

- panel dla klienta nie jest mi potrzebny

tego nie rozumiem. Jedno zaprzecza drugiemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego nie rozumiem. Jedno zaprzecza drugiemu

 

Faktycznie w tych dwóch powyższych punktach trochę namieszałem. To dlatego, że mam ok. 40 klientów, z których prawie żaden nie korzysta ze swojego panelu. Dlatego panel dla docelowego klienta właściwie nie jest mi potrzebny, jednak jeżeli taki będzie i będę mógł jak w Netii wstawić swoje logo, to nie zaszkodzi :)

 

Dobra, ale co ja tu będę sobie marzył, skoro wybór jest taki jaki widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze możesz zobaczyć panel i usługę w http://blink.pl/ Bardzo dobry panel. Powinien w dużej mierze wystarczyć. Oczywiście musisz wziąć duży pakiet jeśli masz > 40 klientów. Identyczna usługę jak blink ale na większych parametrach ma http://www.sisco.com.pl/hosting.html

 

Jest niewiele ofert ale można coś wybrać. Przy 40 klientach firmy rozgladają sie już a VPSem a nie reselleriem. Bo to taniej wychodzi w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Uwaga! Sisco przycina łącze! Na ich eftepie miałem 300 kilobajtów ściąganie zamiast pełnego megabajta.. masakra... ten Ogicom jest pazerny jak cholera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy 40 klientach firmy rozgladają sie już a VPSem a nie reselleriem. Bo to taniej wychodzi w przyszłości.

 

bez przesady, 40 klientów i vps to chyba każdy klient gigant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×