Skocz do zawartości
tomii

Gdzie domenę info

Polecane posty

Wszędzie widać informacje o domenach pl a ja potrzebuję domenę info.

Gdzie wg was taką zarejestrować?

Co sądzicie o domenie info jak domenie dla strony małej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Bardzo nieprofesjonalne w mojej opinii, choć z drugiej strony jest cdprojekt.info...

Pod serwis dla klientów albo partnerów - OK, ale jako wizytówka główna.. wątpię..

 

no a ja info biorę w maddogdomains.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest też tańsze praktycznie o połowę godaddy.com :) pierwszy rok za 4zł wychodzi :D Co do domeny info - na strone małej firmy w ostateczności może być, choć pod strone firmy w polsce najlepiej normalną domenę pl wziąść, ewentualnie com/eu jesli firma działa nietylko w polsce albo chcesz mieć poprostu europejską lub światową domenę :D

 

PS. Co ciekawe, ta strona którą podał sponsi ma taki sam skrypt jak GoDaddy, jedynie jest troche inna kolorystycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak wolałbym polskiego rejestratora.

 

Co do domeny info jako domeny dla wizytówki firmowej to nazwa firmy dobrze pasuje do tej domeny, a w domenie pl jest trudno o dobrą domenę pasującą do tej firmy.

 

Firma jest mała i dopiero się rozwija, może na początek wezmę domenę info a potem mogę zawsze podczepić jakąś pl (jak wszystko wypali), co wy na to?

Ps firma nie jest z branży IT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maddogdomains.com to reseller GoDaddy :D

to wszystko wyjaśnia :D

 

Chyba jednak wolałbym polskiego rejestratora.

MasterNET.pl polecany chyba przez wszystkich na tym forum :) 35zł za rejestrację i taka sama cena za odnowienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wszystko wyjaśnia :D

 

 

MasterNET.pl polecany chyba przez wszystkich na tym forum :D 35zł za rejestrację i taka sama cena za odnowienie :)

 

MasterNET lub każdy inny rozsądny partner HRD.pl, artnet.pl, ovh.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A do ovh nie macie zastrzeżeń? Chyba najniższe ceny, czy to jakaś promocja? Czy ta cena już taka będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok w ovh, jednak nie mają jeszcze pełnego maskowania danych (jedynie maskują telefon i email), ale mają to wprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko ok w ovh, jednak nie mają jeszcze pełnego maskowania danych (jedynie maskują telefon i email), ale mają to wprowadzić.

 

i dość długie odpowiedzi na e-maile..

Albo często odpowiedź w stylu:

 

Przecież wszystko działa? Więc o co chodzi!?

 

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ta, maddog to reseller godaddy, ale jakoś kiedyś na nich wpadłem i zostałem... z godaddy jakieś przeboje podobno były, z maddogiem nigdy : )

 

Wracając do wyboru domeny... pl-ka na pewno bardziej profi, nawet, jeśli nazwa by nie do końca miała odzwierciedlać nazwę firmy, albo w momencie, gdy .info jest wolna, a pl zajęta i trzeba kombinować (można wziąć dwie, no nie?) ...nie wiem, czy to ma być jakaś oszczędność, czy jak... i czy w ogóle jest sens oszczędzać.. no właściwie nie wiem jaką kwotę, bo pl-ka w promocji to teraz 10 zł... a firma, która mówi o obcinaniu kosztów biorąc domenę 3 zł tańszą to dla mnie śmiech na sali... (no dobra, odnowienie może i 30-40zł droższe - ale to przecież śmieszna kwota). To jest po prostu polskie, prymitywne myślenie.. mam takiego znajomego czy dwóch, którzy trzęsą d.. tam, gdzie nie trzeba szukając oszczędności, a potem jak trwoga, to do... mnie (np. "dzwoniła jakaś firma, że mają do sprzedania domenę pl z nazwą mojej firmy, chcą za to 600zł - ratuj!" - po 20 sekundach we whois wychodzi na to, że domena jest wolna i mogę ją zarejestrować za kilkanaście PLN - o dziwo, wtedy nie chcą.. "bo po co"...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Info spodobało się właścicielowi firmy (nie mnie) i myślę czy na początek nie rejestrować info bo jest wolna a potem kombinować z pl, nie chodzi o oszczędność, tylko sensownie brzmiącą domenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nielubiane tutaj AZ.PL rejestruje po 9,9 zł, odnawia za 35 zł z tego co pamiętam (ostatnio rejestrowałem).

(jeżeli chodzi o opinie o rejestratorze, to ja jestem zadowolony, nawet szykują mi jakiś indywidualny cennik odnowień ze względu na mój staż u nich ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wybiorę ovh to czy powinienem unikać jakiegoś hostingu(chodzi mi o potencjalne problemy z podpięciem domeny)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Za to powinieneś unikać wielu hostingów z innych względów.. ale to już zapraszamy do lektury tego forum : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×