Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Mateusz Sojda

[opinie] dVPS.pl

Polecane posty

Witam

 

 

Jak dotąd nie było tematu stricte traktującego o dVPS.pl.

 

Korzystam z usługi dVPS Enterprise od około 4 miesięcy i szczerze mówiąc jakość nie odbiega od innych ze stajni Dhosting.pl.

 

Jeszcze nie zdarzyło mi się narzekać - dostępność usługi jest maksymalna, wszystkie parametry gwarantowane.

 

Dla mnie dodatkowym plusem jest własne repozytorium iso.

 

Funkcjonowanie usługi + świetny support przez różne kanały komunikacji sprawiają, że dVPS mogę śmiało polecić osobom, dla których liczy się jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odświeżam temat

 

ktoś posiada VPSa w tej firmie ? jak działa itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem użytkownikiem konta dVPS Businnes od kilku dni więc jak narazie niewiele mogę powiedzieć o usłudze, ale napewno mogę wiele powiedzieć o kontakcie z BOK - rewelacyjny.

 

Z racji profilu mojego forum pewien plik (jego działanie) był "jądrem" od którego wszystko zależało. Po przenosinach na na serwer VPS plik zaczął błędnie działać. Byłem zdruzgotany. Powiadomiłem support dhosting.pl o zaistniałych problemach i musze powiedzieć, że stanęli na wysokości zadania. Problem został szybko rozwiązany.

 

Zresztą to nie pierwszy raz jak potrzebowałem załatwić pewne sprawy za pomocą BOK. Za każdym razem podchodzono do moich problemów rzetelnie oferując bardzo szybkie rozwiązania. Masz gwarancję, że w razie kłopotów bardzo szybko możesz liczyć na pomoc, podkreślam raz jeszcze na rzetelną pomoc, a nie jak to bywa w przypadku innych firm , ze jesteś zbywany jakimiś ogólnymi formułkami i lakonicznymi komunikatami.

 

Za jakiś czas napisze więcej o samej usłudzę, musze tylko bardziej zaznajomić się z VPS'em i zebrać dane do analizy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×