Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
seba22

Z: Polskie Demo Ispcp 1.0rc2

Polecane posty

Boze, zlutuj się nad tymi userami, bo nie wiedzą co czynią  :) Autor posta nawet nie sprawdził, czy adres strony www.ispcp.2o.pl jest nadal aktualny  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja, debil jestem.

 

Szukałem czegoś o ISPCP bo będę musiał zrobić upgrade, i ciągle wali mi faila ( nie przepisuje mi zmiennych do konfiguracji plików).

nie mogę zrobić tej akualki z RC7 -> 1.

 

Napisałem na forum oficjalnym to kutasy milczą... sami widać nie wiedzą co czynią :)

 

A mam podręcznikowo wgrany RC7 + Etch 4.0.

 

 

A no i ten post, wpadł mi jako pierwszy w google, myślę kij odpisze... na przyszłość będę patrzeć na datę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Użyj trochę więcej kultury osobistej i nie obrażaj innych bez powodu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie atakowałem żadnego użytkownika tego forum, więc nie wiem w czym masz problem. ( kompleks miłosiernego samarytanina, chcemy wszystkich bronić, każdy grzeszek wypominać)

 

Czyżbyś był developerem w ISPCP że Cie to tak ruszyło?

 

Jak tak to jak wiesz, to może rozwiążesz mój problem, zamiast pieprzyć brednie na temat kultury ?

 

 

NIE pozdrawiam

Dzieciak się dorwie do neta, i wydaje mu się że może innych pouczać.

A studia zdał na stojąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że motłoch do mnie nie dorasta, to już nie moja wina.

 

Nie mam zamiaru udawać i ubierać maski, mówię co mnie boli i nie owijam tego w bawełnę.

 

Niektórzy ludzie mają z tym problem, to tacy jak pan 2 posty wyżej, widocznie w domu uczono go, że jak pies odgryzie mu fiuta, to ma na pytanie sąsiada "Co tam słychać ?" się uśmiechać i mówić "wszystko w porządku, dziękuje".

 

Ja taki nie jestem, jak mnie coś boli to to powiem, a że akuratnie na portalu który wskazałeś motłoch ma problem z akceptacją standardu który wpajają im rodzice na styl amerykański "wójka sama" to już nie mój problem.

 

Zamierzam dalej robić swoje, i powiem więcej - robić to jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o wieku, a po twoich wypowiedziach widać, że nie masz więcej niż 13 lat  :) Na forum obowiązuje regulamin i są pewne zasady. Można wyrażać swoje uczucia w mniej wulgarny sposób... Nie moja wina, że Cie tego matka nie nauczyła  :) Proponuję zamknąć temat i dać warna albo nawet kilka warnów userowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz o wieku, a po twoich wypowiedziach widać, że nie masz więcej niż 13 lat :) Na forum obowiązuje regulamin i są pewne zasady. Można wyrażać swoje uczucia w mniej wulgarny sposób... Nie moja wina, że Cie tego matka nie nauczyła :) Proponuję zamknąć temat i dać warna albo nawet kilka warnów userowi...

 

A ja proponuje żeby kindybała w piec pod celą załadowali temu bandycie co siedzi pod pseudonimem Lan c*j tam.

 

A po twojej wypowiedzi sądzę że cie dawno nie prze cwelili jako Stanka w kiblu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×