Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
makeiteasy

Czy taki hosting ma racje bytu??

Polecane posty

W najbliższym czasie rozpoczynam działalność gospodarczą.

Będzie to, nazwijmy "pogotowie informatyczne".

Moje pytanie dotyczy hostingu:

Czy hosting na małą skale (bo lokalną - nie mam zamiaru przyjmowac zamowien np. z poza wojewodztwa.) z dobrym supportem (tzn. w gre wchodzi nawet kontakt osobisty) ma szanse powodzenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale po co sie rozdrabniac tylko do okreslonego regionu?? A co zrobisz jak przyjdzie do Ciebie klient z poza obszaru? Powiesz mu - nie moge Pana obsluzyc bo... jest Pan z innego regionu? No bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick
ale dlatego tak wymyslilem zeby dotrzec do ludzi ktorzy nie dadza sobie rady z wypelnieniem formularza na stronie Suszę zęby

 

Hmm konta www sa potrzebne webmasterom przedewszystkim wiec ktos kto pisze strony raczej umie wypelnic formularz. Juz widze jak jedziesz do kogos pomoc w zakladaniu bazy mysql. Support via mail, gg i infolinia starcza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taki hosting moze wyjsc jedynie jesli będziesz tym ludziom robil strony www i wmawial ze potrzebuja do tego kont za 400 zł / rok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... zeby dotrzec do ludzi ktorzy nie dadza sobie rady z wypelnieniem formularza na stronie :P

 

jesli ktos ma problem z wypelnieniem formularza to co dopiero z odpaleniem ftp'a, czy wgraniem swojej wlasnej stronki - przemysl dobrze czy nie chcesz przypadkiem stac sie niewolnikiem wlasnego pomyslu... nie mniej zycze Ci powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie moDell ma racje i dlatego na serwie chciałbym site creator'a wstawic...

a sam osobiscie znam ludzi ktorzy uważają sie za osoby obeznane z techniką(laptopy, telefony za 3000, framerelay w biurze do odbierania poczty) a plikow na ftp'a to nie ma opcji zeby wrzuciły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, żeby nie "załatwić" sobie tylu klientów, że przestaniesz się już wyrabiać i dobry support stanie się złym supportem, bo Twoi pracownicy zostaną zawaleni robotą.

Wiele nowopowstających hostingów się na tym wyklada - najpierw daja rewelacyjne warunki, nieograniczone transfery, a potem brak im ludzi i zasobów maszyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

racja. ale nie nadmieniłem chyba ze nie mam zamiaru udostepniac kont za przyslowiową złotówke(tak jak robią to różne firmy oferujące super tani hosting) tylko dotrzec do odpowiedniej grupy klientow ktorym bedzie zalezalo na indywidualnym traktowaniu bardziej niz na zaoszczedzeniu 20 zlotych miesiecznie...

jeśli moje podejście jest błędne to proszę mnie uświadomić co do kierunku w jakim powinienem iść:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×