Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Tony

Komercyjny serwis ala YouTube

Polecane posty

Witam,

 

chciałbym umieścić na swojej stronie filmiki bez logo czy linka serwisu (np. YouTube). Chciałbym, aby było to w miarę proste, uploadować i umieszczać je u siebie (embed) tak, jak można te z YouTube czy podobnych serwisów. Jednak nie chcę mieć na filmiku logo serwisu ani linka do żadnego zewnętrznego serwisu.

 

Oczywiście liczę się z kosztami takiego rozwiązania.

 

Czy są dostępne podobne serwisy, coś jakby komercyjne konto na YouTube? Mógłby to pewnie być też hosting, ale na podobnej zasadzie jak YT, czyli uploaduję filmik i otrzymuję kod do wstawienia na stronę.

 

Chodzi o to, aby filmiki umieszczone na stronie wyglądały na hostowane na własnej witrynie (w źródle strony nie przeszkadza mi odwołanie do zewnętrznego serwera).

 

Mam nadzieję, że mieści się to w tematyce tego forum.

 

Pozdrawiam

Tony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koszt skryptów - zależy - pisane na zamówienie to duży wydatek - są darmowe ale bez przerabiania ich nie są zbyt dobre.

 

Generalnie trzeba mieć też minimum vpsa lub serwer dedykowany bo oprogramowanie do konwersji nie nadaje się na hosting dzielony z uwagi na duże użycie cpu.

 

p.s. przykładowo fragtube.pl - taki skrypt wykonywałem w wolnej chwili i czas który na to poszedł mógłbym liczyć w dziesiątkach tyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No raczej średnio na jeża, jest coś takiego http://corp.kaltura.com/ - tutaj masz ich logo i linka do serwisu w odtwarzaczu, ale filmy można oglądać tylko na Twojej stronie. Logo i link nie reklamują serwisu, a jedynie usługę. 10GB masz za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×