Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
rotoiti

[kupię] pozycjonowanie

Polecane posty

Hmm.. to ja wycenie to na forum. Jak dla mnie słowo (nic) jest bardzo trudne do wypozycjonowania. Domena nie ma znaczenia. Jak widać gdy wpiszemy (nic) do wyszukiwarki jest zwracana strona główna. Dlatego jest to takie trudne. Co do wyceny to moja oferta to 1000000 zł i na początku 30% zaliczki.

 

 

Dobra a teraz bez żartów. Mógłbyś podać słowa kluczowe, adres strony i twój budżet ? Bez tych informacji wycena jest niemożliwa :P

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Wpisałem (nic) do wyszukiwarki i dostałem:

Wyniki 1 - 10 spośród około 8,360,000 dla zapytania (nic).

a nie główną stronę :wink:

 

Faktycznie chyba podałem zbyt mało danych. Domena: ispina.pl, słowa kluczowe: podróż, podróże. Budżet - znacząco mniejszy niż 1 mln zł.

 

Czy moglibyście podać podstawy zasad wyceny pozycjonowania? Dlaczego niektóre domeny, bądź słowa kluczowe miałyby być droższe niż inne?

 

Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy moglibyście podać podstawy zasad wyceny pozycjonowania? Dlaczego niektóre domeny, bądź słowa kluczowe miałyby być droższe niż inne?

 

Bo im bardziej 'popularne' słowo/wyrażenie tym trudniej wypozycjonować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo im bardziej 'popularne' słowo/wyrażenie tym trudniej wypozycjonować?

 

Ma to sens.

 

Czy cena również zależy od wyszukiwarki? Np. wyobrażam sobie, że Google mogłoby być droższe, niż np. Yahoo.

 

Ile czasu zazwyczaj trwa pozycjonowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh powiem tak że czas trudno określić.

 

Po drugie nie podałem że po wpisaniu "(nic)" zwraca strone główną tylko że jeżeli nic nie wpiszesz to zwróci ci strone główną google :P (to "nic" czyli że nic nie wpiszesz wywnioskowałem po tym że nie podałeś żadnego słowa kluczowego :P )

 

Przynajmniej teraz podałeś więcej danych. Zrobie analize konkurencji i powiem w jakim przedziale cenowym u mnie kosztuje takie pozycjonowanie :P

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo im bardziej 'popularne' słowo/wyrażenie tym trudniej wypozycjonować?

 

Ma to sens.

 

Czy cena również zależy od wyszukiwarki? Np. wyobrażam sobie, że Google mogłoby być droższe, niż np. Yahoo.

 

Ile czasu zazwyczaj trwa pozycjonowanie?

 

To zależy od umiejętności, ale nie krócej niż 2-3 tygodnie. Generalnie polecam Ci znaleźć firmę, która każe sobie płacić za sam efekt, tzn. chcesz być np. na 1-5 miejscu w google po wpisaniu danego słowa kluczowego i jeśli im się to uda, to dopiero wtedy płacisz, a jeśli nie to nie. No i pamiętaj, że pozycjonowanie nie jest na zawsze, tylko pewnie na parę miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego podpisuje się umowe na późniejszą "opieke" nad pozycją. Wtedy uzgadniane są stawki miesięczne :P

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McN

a co jeśli w jednej firmie 2 osoby chcą mieć takie samo hasło na 1 miejscu? albo gdy 10 stron z hostingiem chce mieć 1 miejsce po wpisaniu HOSTING. Wojna o miejsce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co jeśli w jednej firmie 2 osoby chcą mieć takie samo hasło na 1 miejscu? albo gdy 10 stron z hostingiem chce mieć 1 miejsce po wpisaniu HOSTING. Wojna o miejsce ;)

 

Wtedy ( przynajmniej w przypadku mojej firmy ) nie podejmujemy się zlecenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×