Skocz do zawartości
pavobe

IONIC.pl vs NetEasy.pl

Polecane posty

Pozytywne opinie skłoniły mnie do zakupów w neteasy.pl jednak zniechęca mnie brak ssl certyfikatu podczas procesu rejestracji usługi. Może jestem trochę przewrażliwiony ale dla mnie to spory minus, nie lubię rozwieszać danych na słupie ogłoszeniowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Certyfikat SSL oczywiście jest, wystarczy spojrzeć dokładniej na panel klienta lub wejść po prostu z adresem z https z przodu.. ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Lisek" panicznie reaguje na wejście do panelu z https. Wyskakuje, że certyfikat nieprawidłowy i takie tam bzdety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No on już jest taki panikarz, wystarczy, że domena się nie zgadza i już jest ładny czerwony ekran, na szczęście kliknięcie, że jest się świadomym tego jakże strasznego zagrożenia i akceptuje się certyfikat rozwiązuje problem ;). A za kilka dni będzie certyfikat, który i Firefoxowi się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lisek a opera jednak wystawca ten sam:

1) Nazwa serwera ?www.neteasy.pl? nie jest zgodna z nazwą certyfikatu ?localhost?. Twoje działania mogą być monitorowane.

(2) Certyfikat dla ?localhost? został podpisany przez nieznany ośrodek certyfikacji ?localhost?. Weryfikacja ważności tego certyfikatu nie jest możliwa.

Jak już będzie poprawny cert proszę o PW ,bo kończy mi się konto w firmie na h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjaśniłem już wszystko wyżej, wystarczy zaakceptować certyfikat i już po bólu.

 

W sumie nie zmniejsza to parametrów bezpieczeństwa (mówię o akceptacji certyfikatu).

 

@scz - myślałem że Ty dorosły jesteś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najdmen: wiem o tym i dziwi mnie trochę to "wielkie halo" wprowadzone w Firefoxie, mimo, że go na codzień używam to dostaje cholery jak widzę te ekrany ostrzegające mnie o strasznym niebezpieczeństwie z okazji nieznanego wystawcy certyfikatu ;). Tak czy siak to się zmieni niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×