Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MrBAD

Bermud.pl - Krzakowe serwery gier...

Polecane posty

Witam.

 

I oto powstał kolejny pro-host. Tym razem zajmujący się hostowaniem serwerów gier: Counter-Strike. Nazwa biznesu to Bermud - jest to sieć serwerów i "firma" sprzedająca serwery gier za razem.

Jeżeli ktoś już wejdzie na ich stronę to dowie się, że pomysł na stronę główną - gdzie wybieramy między forum/stroną hostingu został skradziony z HitMe.pl . Mimo, że strona na której można kupować serwery gier nie jest jeszcze ukończona Panowie, a raczej dzieciaki w wieku 15 lat (jeszcze wczoraj po ich gg można było dojść do profilu na N-K) już palą się do sprzedaży.

I tak chodzą od strony do fora i spamują przedstawiając swoje zajefajne usługi. Oczywiście tradycyjnie firma nie jest zarejestrowana. Udając klienta skontaktowałem się z jednym z właścicieli "firmy". Gdy zapytałem czy firma jest już zarejestrowana ten odpowiedział, że nie - bo nie widzą takiej potrzeby :)

Skąd 15 latki mają serwer dedykowany zdolny utrzymać tyle serwerów gier - nie wiem. Wiem, że zapewne jest to kolejny dwutygodniowy hosting, w którym dzieci będą chciały sobie kieszenie lewą kasą nabić, a potem znikną bezpowrotnie.

Trzymajcie się od nich z daleka, żeby któryś z was nie padł ich łupem :)

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×