Skocz do zawartości
amator

Skrypt katalogu stron.

Polecane posty

Jaki polecilibyście skrypt katalogu stron? Prosiłbym zarówno o skrypty darmowe jak i płatne. Chcę zrobić niewielki katalog, bardziej autorski. Oczywiście nigdy nic nie wiadomo i może po pewnym czasie rozrosnąć się. Poza tym prosiłbym jeszcze o poradę, czy zwykły shared utrzyma taki serwis (tak do około 1000 stron). Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym prosiłbym jeszcze o poradę, czy zwykły shared utrzyma taki serwis (tak do około 1000 stron). Z góry dzięki za pomoc.

 

nie znam gotowych, ale autorski bez błędów utrzyma o wiele więcej niż 1000 stron

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, jednak zadałem pytanie w innym celu. W google poszukać mogę, jednak opinia osób zajmujących się profesjonalnie hostingiem da mi więcej. Chodzi o generowane obciążenie przez poszczególne skrypty. Dzięki temu forum sporo oszczędziłem m.in. poprzez dobór skryptów kierując się wskazówkami jakie tutaj znalazłem.

W takim razie konkretne pytanie. Jakie macie opinie o skrypcie mini otwarty i hurricane. Szczególnie ten drugi wpadł mi w oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- jeżeli darmowe to koniecznie z poprawkami, zabezieczeniami przed spambotami

- zablokowanie robotów śmieci (.htaccess)

 

Na forum.optymalizacja.com znajdziesz trochę pożytecznych informacji na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mehow

skrypt skryptowi nie rowny proponuje platne rozwiazanie np Indexu swietnie sie indeksuje i mozna utrzymac dobry nieospamiony katalog przy skryptach darmowych szybciej mozna dostac bana w google a i wartosc takiego katalogu spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Katalog ma być zamknięty, więc nikt z ulicy nie będzie mógł dodawać stron. Na pewno jest jakaś funkcja akceptacji na maila czy coś w tym rodzaju. Ma to być katalog branżowy, podczepiony pod pewien serwis, jako uzupełnienie. Z tego co zrozumiałem, to niewielki (do 1000 stron) pociągnie każdy skrypt i zwykły shared. Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×