Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pumpeek

Szukam serwera pod nauke i blog/portofolio...

Polecane posty

Witam serdecznie!

 

Tak jak piszę w temacie poszukuję serwera www. Do czego mi będzie potrzebny? Przede wszystkim do nauki - uczę się programowania w PHP, Flash, Java etc., niewykluczone jest również to, iż w przyszłości będę chciał postawić jakiegoś bloga i/lub portfolio.

 

Co do parametrów owego hostingu, myślę że 1GB pojemności mi śmiało wystarczy - natomiast transfer, nie mam jakiejś specjalne liczy...

 

O PHP 5 itp nie muszę chyba wspominać ;) Pozostało mi jeszcze tylko trzy rzeczy:

 

Zadania Cron - chwilowo z tego nie korzystam, lecz wraz z rozwojem poziomu nauki zapewne będę chciał to wypróbować, tak więc mile widziana obsługa tego parametru.

 

PHP6 - również tego nie wymagam (na chwilę obecną), jednak gdy PHP 6 stanie się na tyle popularny i zarazem wymagany, chcę mieć pewność iż mój usługodawca to wprowadzi na 100% - i to raczej szybciej niż później ;)

 

Cena - tutaj również nie mam jakiejś specjalnej liczby, ale... Przez najbliższy okres czasu (miesiąc góra dwa) - nie będę w stanie opłacić serwera z góry na rok. Dlatego też, poszukuję serwera z możliwością płatności miesięcznej, bym mógł na początku tak zapłacić - natomiast później opłacę już z góry na rok.

 

Z góry dziękuje, za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://vipserv.org spełnia wymagania, w tym:

 

- PHP5, PHP6, PHP4 z możliwością dowolnych ustawień php.ini oraz pracy równolegle na wielu wersjach PHP

- cron dostępny

- możliwość opłat za dowolny okres (dni, miesiące, lata)

- w większości pakietów dowolna ilość baz mysql.

- autoinstalatory blogów, for itd

 

szczegóły techniczne: http://vipserv.org/oferta.htm

 

Mówiąc o Javie zakładam że mówisz o JavaScript ...

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×