Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ramelof

Hosting asp.net

Polecane posty

Witam,

 

Szukam hostingu obsługującego asp.net. Chciałbym, żeby był darmowy gdyż ma służyć do nauki.

 

 

 

Jeżeli ma ktoś serwer to czy nie mógł by mi wygosporadować 1 baze i 20-30 mb powierzchni - też za darmo?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyny daromowy w Polsce był hostedwindows.pl - mieli jeden darmowy pakiet. Ale jakoś pod koniec lata zrezygnowali z darmowych usług. A jeżeli byś się zdecydował na coś komercyjnego to polecam amm.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Szukam hostingu obsługującego asp.net. Chciałbym, żeby był darmowy gdyż ma służyć do nauki.

Jeżeli ma ktoś serwer to czy nie mógł by mi wygosporadować 1 baze i 20-30 mb powierzchni - też za darmo??

 

Zarówno licencja Windowsa, jak i SQL Servera większego, niż Express (a tylko takie w hostingu są) kosztuje... i to dosyć sporo, więc nie sądzę, żeby ktoś był na tyle dobroczynny, żeby dał to za free.

 

 

Hostedwindows miało za darmo, ale trzeba uwzględnić fakt, że było to w ramach programu testów Beta prowadzonych przez Microsoft. Beta się skończyła, darmowy hosting też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Ci radził pobawić się na lokalnym komputerze. A mono to raczej nie jest zbyt szczęśliwy pomysł. Uczyć jest się lepiej na oficjalnych standardach twórców asp.net, a potem dopiero eksperymentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Właśnie próbowałem tam zarejestrować pakiet free.

Udało ci się to? Bo mi nie... Gdy wybieram, że mam istniejącą domenę, to nie ma żadnego darmowego pakietu. Gdy chcę zarejestrować domenę, to jedyny darmowy pakiet to Parking, ale sumarycznie trzeba zapłacić za domenkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×