Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
szopik

VPS dla nowicjusza

Polecane posty

Witam szukam firmy która oferuje VPS-y z dużym limitem transferu ok 500 GB miesięcznie i dyskiem minimum 25 GB. Na serwerze będzie system joomla i filmiki w formacie flash. Dziennie ponad 1000 userów transfer na poziomie kilku GB na dobę. Interesują mnie tylko polskie firmy które mają dobrą reputacje i kilku letni staż oraz zapewniają pomoc administratora - jako że VPS to nowe doświadczenie więc nie bardzo wiem czego mogę się spodziewać. Oferta która wydaje się ciekawa to ehost.pl jednak dostałem informacje że nie pomagają w niczym więc to nie bardzo mi pasuje.

Co możecie mi polecić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Określ ile jesteś w stanie zapłacić. Managed vps z tymi parametrami to kilkaset zł/m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się - jeśli się nie znasz, a koniecznie potrzebujesz VPS, to musisz się liczyć z wydatkiem kilkaset zł/miesiąc.

Jeśli byś chciał jakiś webowy panel do zarządzania kontem to kolejne kilkanaście zł/miesiąc to jest.

 

 

Jak nie to zainteresuj się jakimiś ofertami typu unlimited:

http://www.hostnine.com/affiliates/idevaffiliate.php?id=497 czy http://www.dreamhost.com/r.cgi?365690

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm no właśnie czy nie lepiej mieć zwykłego VPS i wynajmować admina gdy będzie jakiś problem ? W sumie to potrzebuje coś takiego jak dają mi serwery wirtualne czyli panel w którym sobie będę dodawał usuwał ale o gwarantowanych parametrach, a co do administracji to z czym to się zazwyczaj wiąże ?

 

Cena to najlepiej do 200 zł miesięcznie choć może to znacznie ulec zmianie.

 

Dodatkowo firma powinna być na tyle elastyczna że jak np miejsce na serwerze lub transfer będzie się kończyć pozwoli na zwiększenie tych parametrów i tylko tych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm no właśnie czy nie lepiej mieć zwykłego VPS i wynajmować admina gdy będzie jakiś problem ? W sumie to potrzebuje coś takiego jak dają mi serwery wirtualne czyli panel w którym sobie będę dodawał usuwał ale o gwarantowanych parametrach, a co do administracji to z czym to się zazwyczaj wiąże ?

 

Cena to najlepiej do 200 zł miesięcznie choć może to znacznie ulec zmianie.

 

Dodatkowo firma powinna być na tyle elastyczna że jak np miejsce na serwerze lub transfer będzie się kończyć pozwoli na zwiększenie tych parametrów i tylko tych.

 

W tej cenie raczej tego nie widzę w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×