Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
PasjaGSM

[opinia] cxc.pl AIK Media oraz i365.pl

Polecane posty

Witam,

rozwrzam zakup kilku serwerów w tych 3 firmach. Czy miał ktoś przyjemność współpracować z nimi? Prosiłbym o jakiekolwiek uwagi oraz opinie. Do tego cxc widze ma dzisiaj problemy ze swoim serwerem :|

www.aikmedia.com

www.cxc.pl

www.i365.pl

 

Dziękuje i pozdrawiam

Piotr Baranowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i365 skumało się z serwisem medialink, dlatego jest o nich głośno. Generalnie, na ich stronie nie ma rewelacji, a tekst przy "pomocy technicznej" - "Odpowiemy tak szybko jak to będzie możliwe." nie budzi zaufania. Wolałbym wybrać firmę istniejącą na rynku trochę dłużej, ale kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiemy tak szybko jak to będzie możliwe." nie budzi zaufania.

 

Rozumiem, ze mieli napisac cos w rodzaju "odpowiemy w minute od otrzymania listu", zebys czul sie ukontenowany? ;D.

 

Mialem kontakt z CXC, jeszcze za czasow Cyruxa i jakos to dzialalo, raz lepiej raz gorzej. Z i365.pl tez mam konto (single) i dziala bez problemow, odpowiedzi supportu (i to od paru osob, nie jednej, tak wiec jest to wiecej niz jednosobowa firemka, jakich tu sporo) w ciagu kilkunastu-kilkudziesieciu minut. Zreszta skoro hostuja tak duze serwisy to musza dzialac ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, tak by było najlepiej ;-)

Ale chodziło mi o to, że nie podają przedziałów czasowych, w jakich udzielają odpowiedzi. Szczególnie interesuje mnie okres po godz. 16. No, ale ja truskawki cukrem... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego cxc widze ma dzisiaj problemy ze swoim serwerem

 

Witam

 

Mieliśmy przerwę konserwacyjną pod groźbą awarii.

 

 

Pozdrawian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak skorzystałem z usług i365.pl i jak narazie jestem bardzo zadowolony z mojego wyboru - wykupiłem serwer dedykowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek_inc

Ja takze kupilem serwer na i365.pl. Co prawda uzywam od tygodnia, ale juz mnie zachwycila obsluga techniczna - odpowiedzi na maile czasami w 30 sekund. Serwery tez smigaja mimo iz z USA. Oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×