Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ogrodomania

Jak zmienić hosting z yoyo na iSwift.eu

Polecane posty

Witam

Mam stronę na serwerze yoyo www.ogrodomania.yoyo.pl z przekierowaniem na domenę com.pl zamówiłem konto na iSwift.eu i chce przenieś tam swoją stronę ale nie wiem jak?? Na yoyo miałem konto bez dostepu do mysql. Korzystałem z Total Comandera. Może mi ktoś pomóc bo nie wiem jak mam ją przenieś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to jest to sam html..więc po prostu te pliki strony co wgrywałeś przez TC na yoyo to wgraj na swój nowy hosting;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze korzystałęm wczesniej z Total Comandera co bym musiał zrobić w panelu administracyjnym na iSwift.eu zebym mógł nadal korzystać z tego programu do wrzucania plików na serwer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Połącz się z jednym i drugim usługodawcą poprzez FTP jednocześnie. Wtedy za pomocą TC przekopiujesz pliki bezposrednio pomiedzy dwoma serwerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oki no jakoś nie mogłem sie połączyć z iSwfit ale to pewnie moja wina bo nie umiem wypełnić ustawien połczenia w total comander coś mnie nie łączy. Ale wgrałem pliki za pomocą panelu. Skasowałem pliki z yoyo. I teraz co musze zrobić. Domene com.pl tez zamontowałęm chyba dnsy teraz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak:

 

 

1.Usunąłem przekierowanie z kodu html w pliku index.php (było przekierowanie z domeny yoyo.pl na domenę com.pl

2.Wgrałem pliki na iSwift (nie do konkretnego katalogu tylko odrazu na serwer) Skasowałem wszystkie pliki jakie znajdowały sie na serwerze)

3.Tam podpiąłem domene com.pl

4.Uzyskałem połączenie Total Comanderem do serwera gdzie są moje pliki

5.W nazwa pl tam gdzie mam wykupioną domene wprowadziłem dns iSwift

6.W yoyo usunąłem domene com.pl i pozostała tam tylko domena yoyo.pl (usunąłem pliki z serwera yoyo)

7.Pod moim adresem www nie ma mojej strony

 

Kurde pierwszy raz robie zmiane hostingu i nie wiem czy dobrze zrobiłem może o czymś zapomniałem

_________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz poczekać do 30 godzin.

 

Dane domeny muszą się zmienić na światowych serwerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×