Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Mac

Oswiadczenie SKIP.PL, moze juz bylo?

Polecane posty

Nie ma ktoś czasem numeru gg albo nr. telefonu od skip.pl? Musze sie pilnie z z adminem skontaktowac...

Prosze nie podawac email - bo serwer im nie dziala wiec nie ma co wysylac na admin@skip.pl

Już działa

 

Kontakt



BMC POLAND s.c.

ul. Chrobrego 22

41-500 Chorzów



NIP: 627-253-44-28

Regon: 240065143







Biuro Obsługi Klienta:

e-mail: bok@skip.pl

pon-pt: od 10.00 do 16.00



Dział Techniczny:

e-mail: admin@skip.pl

24 h



Dział Finansowy:

e-mail: finanse@skip.pl

pon-pt: od 10.00 do 16.00



Domeny:

e-mail: domeny@skip.pl

24 h



Skargi na użytkowników:

e-mail: abuse@skip.pl

24 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich:

 

Czysto profesjonalne podejscie.... :)

hehehe ;-)

 

Widze, że jakość świadczonych usług nieustannie wzrasta (choć to przykre, że pojawiają się coraz lepsi hakerzy), wprost wymarzony Suport techniczny specjalistów z branży (choć ze względu na psychiczne dobro klienta BOK nie nie prowadzi rozmów z klientami)...

 

Do skip.pl:

Proponuje zmianę domeny na www.skiba.pl i rozpoczęcie hodowli buraka cukrowego. Do buraków może włamać się wprawdzie stonka, ale w ostateczności nie potrzeba formatować pola (o przepraszam orać), żeby znów posadzić buraki...

 

Do siebie:

Swoja drogą, chciałbym zobaczyć minę tego "hakera", który przeczytał to oświadczenie - mam wrażenie, że bardziej spadł z krzesła niż ja.

 

Do hakerów:

Dobrze, że jesteście, odrobina rozrywki nikomu jeszcze nie zaszkodziła, ta utwki w mej pamięci na długie miesiące - nie ze względu na "atak", ze względu na spektakularne oświadczenie :D

 

Pierwsza myśl

Dlaczego za wszystkie awarie i brak kompetencji obarcza się hakerów? Dlatego że tak łatwiej ? A może dlatego, że ich wiedza i zdolność analitycznego myślenia jest dużo większa, od niektórych tak zwanych administratorów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do siebie:

Swoja drogą, chciałbym zobaczyć minę tego "hakera", który przeczytał to oświadczenie - mam wrażenie, że bardziej spadł z krzesła niż ja.

 

Jesteś pewien, ze ten haker nie nazywał się 'awaria dysku'? :->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do siebie:

Swoja drogą, chciałbym zobaczyć minę tego "hakera", który przeczytał to oświadczenie - mam wrażenie, że bardziej spadł z krzesła niż ja.

 

Jesteś pewien, ze ten haker nie nazywał się 'awaria dysku'? :->

 

No jak nie czytales oswiadczenia ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×