Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
qwerty

server w usa a miejsce zakladu

Polecane posty

Od doradcy podatkowego dowiedzialem sie ze majac server w usa mam zaklad pracy w usa i ze powinienem placic tam podatki od dochodu (a takze w polsce)

 

Jak to wyglada z waszego punktu widzenia? czy ktos mial z tym problemy? bo jakos mi sie nie usmiecha rozliczanie sie w usa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od doradcy podatkowego dowiedzialem sie ze majac server w usa mam zaklad pracy w usa i ze powinienem placic tam podatki od dochodu (a takze w polsce)

Jeszcze powiedz ze mu za to zaplaciles...

Jak to wyglada z waszego punktu widzenia?

Z naszego punktu widzenia, czyli z punktu widzenia bialego czlowieka to eine grosse blullshit.

 

Albo cos naprawde pomieszales, albo ten doradca to kompletny idiota. Chocby podwojne opodatkowanie, nie mowiac juz o tym, ze jakie dochody, kiedy w USA zadnych nie uzyskujesz? Zaklad pracy w USA, bo importujesz stamtad uslugi? Dżizus - wybacz, ale wiekszych glupot juz dawno nie czytalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
Albo cos naprawde pomieszales, albo ten doradca to kompletny idiota.

 

No co Ty, przeciez ma racje. Ty nie odprowadzasz np. podatku do chin od kazdej koszulki ktora nosisz? Serio nie ?? Zlodziej podatkowy! :)

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale przeciez nikt tak nie robi, podatek odprowadza osoba sprzedajaca mu server a nie on. Przeciez to firma ktora sprzedała mu serwer jest tam zarejestrowana, a nie on! Z tego co ja sie orjentuje to powinien placic podatki tylko w polsce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w usa są stany tzw off shore (raje podatkowe) w których płacisz 300 dolarów rocznie podatku pod warunkiem że masz tam siedzibe firmy ale nie prowadzisz tam działanosci ( my z tego korzystamy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×