Skocz do zawartości
mYs`

FireHost.pl serwer padł

Polecane posty

dzis, od godziny 10. rano serwer leży - czyli na chwilę obecną jest to już ponad 12. godzina. co sie dzieje? nie było żadnego info o planowanych 'apgrejdach' - wie ktoś co się dzieje i kiedy bedzie OK? wczoraj (sobota) też były chwilowe zawiechy. ale 12h ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie działa poczta na Waszych serwerach. Pisze od rana do supportu, nic. Pisze na GG, osoba jak szybko pojawia się dostępna po moich informacjach znika i nie ma kontaktu.

 

Nie wiecie o problemach dopóki ktoś nie napisze, problem był też wczoraj prawie cały dzień, dzisiaj to samo. Może chociaż to przeczytacie...

 

Powoli robi się to męczące. Proszę o reakcję w tej sprawie, bo inaczej się z Wami skontaktować po prostu nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale ja się wypowiem mimo tego że kiedyś byłem związany z firehostem, już nie jestem.

 

Dla wszystkich płaczących tutaj w tym temacie, jeżeli Wy jako klienci wymagacie uptime 99,95 % to wyłóżcie gotówkę. A nie zapłaci 45/12 raptem 3 zł z groszami miesięcznie za takie parametry i płacze jaka to wielka tragedia go spotkała. Wywal kolego powiedzmy 300 zł rocznie za te same parametry i wtedy możesz płakać że coś padło a dopóki płacisz grosze to się ciesz że działa to tak jak działa a nie gorzej. Ja już zrozumiałem że przyjemność kosztuje ale widzę że nie wszyscy to rozumieją. Dziwi mnie tylko, dlaczego jest tak w Polsce ? w Holandii jak byłem to każdy wie że jakość kosztuje czy w Niemczech. Polak płaci 3 zł i on wymaga !.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wszystkich płaczących tutaj w tym temacie, jeżeli Wy jako klienci wymagacie uptime 99,95 % to wyłóżcie gotówkę. A nie zapłaci 45/12 raptem 3 zł z groszami miesięcznie za takie parametry i płacze jaka to wielka tragedia go spotkała. Wywal kolego powiedzmy 300 zł rocznie za te same parametry i wtedy możesz płakać że coś padło a dopóki płacisz grosze to się ciesz że działa to tak jak działa a nie gorzej. Ja już zrozumiałem że przyjemność kosztuje ale widzę że nie wszyscy to rozumieją. Dziwi mnie tylko, dlaczego jest tak w Polsce ? w Holandii jak byłem to każdy wie że jakość kosztuje czy w Niemczech. Polak płaci 3 zł i on wymaga !.

 

Oh, jaka mądra wypowiedź. Dzięki, Ci, Damianie. Bez tego moje życie nie miało sensu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
Oh, jaka mądra wypowiedź. Dzięki, Ci, Damianie. Bez tego moje życie nie miało sensu!

 

nie denerwuj sie, wypij meliske :P

pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Szacun ale NVU ma rację - za taką cenę nie oczekujcie cudów, chyba że w erze albo w po. Porządny hosting niestety kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo w efuturo mają dedyki i myślą że 200 zł za taki sprzęt to już majątek. Ludzie nie mają po prostu rozeznania dla jednego 200 zł za core2duo E8400 to majątek bo to przecież 200 zł (ile to browarów ?) a jeden powie że tańszej oferty nie widział i to tak właśnie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz NVU ale ja np. posiadam w firehoście najdroższe możliwe pakiety, tym samym mam prawo oczekiwać pewnych zasad.

 

Poza tym jak firma należała do Ciebie to nie rzucałeś takimi tekstami, że jak tanio to nie mamy co wymagać, tylko miałeś inne zdanie, więc nie skomentuje Twoich wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak ktoś kupuje tani pakiet to nie dlatego że nie zależy mu na jakości tylko ma takie wymagania np mało miejsca na dysku bo to stronka rodzinna.

 

Jeżeli firma uważa że za takie "grosze" nie można oczekiwać obsługi na najwyższym poziomie to niech tak napisze przy pakiecie :) i nie będzie miał wtedy nikt żalu - "widziały gały co brały" :) a jedyne hasła to "profesjonalny hosting" i "piekielnie szybki hosting"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Pakietami ida limity CPu + transfer praz dysk Uptime bez zmian

 

 

Chcecie stabilne pod stronke rodzinna ? No to najmniejszy Pakiet z Unixa i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały serwer znów nie działa, panel też więc nie jestem w stanie się z nikim skontaktować. Codziennie jest albo błąd z pocztą albo serwerem, ile można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały serwer znów nie działa, panel też więc nie jestem w stanie się z nikim skontaktować. Codziennie jest albo błąd z pocztą albo serwerem, ile można?

 

Moze ta firma zamknęła swoja działalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No przecież on niedawno szukał "inwestora" a po 1 dniu kupca... przez "brak wykształcenia informatycznego". Potrzebujesz czegoś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

w sumie się nie dziwie ...

Właściciel wskoczył pod razu na głęboką wodę nie posiadając żadnej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwer znów jakiś czas leży. Około 30 min. Czy ja muszę być platformą informacyjną? Supportu nie ma i nie odpowiada, wiecznie ktoś musi zgłaszać problemy, bo inaczej serwer będzie leżał i leżał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×