Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kszymon0

OVH vs WEBH

Polecane posty

Witam, 

 

Poszukuję serwer pod forum i  w przyszłości pod stronę. Na oku mam dwie oferty:

 

http://webh.pl/index.php?cmd=svps z webh.pl interesuje mnie pakiet Vps Medium

 

http://www.ovh.pl/prywatne/produkty/oferty_rps.xml z ovh interesuje mnie pakiet RPS I

 

Moje pytanie brzmi który z tych serwerów jest lepszy?

 

 

 

Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajdziesz wiele (w większości negatywnych) opinii o jakości usługi RPS. Ja dorzucę od siebie, że support OVH to ludzie, z którymi nie chciałbym ubić muchy w kiblu, więc na Twoim miejscu brałbym Webh nie patrząc na parametry konkurenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie webh.. posiadam ten pakiet medium i jestem zadowolony.. z ovh bywa nader różnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma w webh.pl właśnie pakiet vps med.. i mówi ze częsta zdarzają mu się pady serwera :/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

czy kolega zgłaszał nam problemy? Jesteś pewien że "pady" nie wynikają ze złej konfiguracji serwera VPS?

 

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zależy do czego potrzebujesz ten serwer, jeżeli streaming czy inne aplikacje powodujące duży bandwith a małe obciążenie hdd to RPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może kolega miał na mysli te kilkuminutowe awarie kotre kilka razy mialy ostatnio miejsce? ;)
Jakie kilku minutowe awarie? Awaria była jedna i trwała około 20 minut. Poza tą przerwą żadne inne nie wystąpiły w naszej sieci. Jeśli chodzi natomiast o maszynę VPSów, to nie była ani razu restartowana od jej postawienia, to samo tyczy się VPS'ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolega ma w webh.pl właśnie pakiet vps med.. i mówi ze częsta zdarzają mu się pady serwera :/

 

Kolega chyba firmy pomylił, posiadam vpsa medium od prawie miesiąca i nic takiego nie było :) Fakt może kilka dni temu było coś z łączem, bo trochę pingi skakały, ale już jest wszytko dobrze.

 

Polecam webh, do 10 stycznia masz promocje na pakiet podstawowy oraz medium, o ile się nie mylę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

webh zdecydownie. Praca z RPS przypomina poganianie osła. Zdecydowanie w tym przypadku OVH odradzam. Ale jak tak bardzo chcesz francje to NVU ostatnio próbuje sprzedać VPS z OVH więc do niego pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zaleznosci co bedziesz robil :) Jesli chcesz mic niskie pingi i i transfer jest dla ciebei mlo wazny bo i tak wiecej niz 30 g nie pociagnie OVH odpada.

Jesli transfer jest no 1 a pingi nie graja istotej roli kupuj RPSa, sam mam RPSa w ovh od poczatku od kiedy byly one w polskiej ofercie i nie narzekam, jak dla mnie supoert dziala odobrze kilka razy sie z nimi kontaktowalem i bylo OK, choć niektrzy maja wlasne zdanie. Nieprzeszkadza mi wspol dzielony dysk itp jak dla mnie RPS w ovh to super oferta i na pewno bym nie zamienil na webh, no ale u mnie sporo wage odgrywa transfer , ktory w polsce np jak w wemh jest stanowczo za maly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×