Skocz do zawartości
aegnor

Serwer Counter-Strike

Polecane posty

Witam założylem Serwer Counter-Strike 1.6 Linux Debian...

Jest tak ze serwer chodzi pare godzin i po jakimś czasie sie wyłącza, proces na maszynie jest aktywny lecz Serwer - offline.

 

Czy Linux Debian jest b.dobrym systemem pod Serwery Gier?

Czego jest to przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

files co ty gadasz jeżeli to nie będzie maszyna całkowicie produkcyjna pod serwery gier nie wymaga poprawy kernela. Każdy Os jest dobry na serwer gier oprócz windowsa. Polecam z zapoznaniem się z plikami logów gry oraz w uruchomienie go w debug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co daje opcja -debug?

 

Mam tez prośbę, mogłbys ktos mi pomoc na serwerze zainstalowac FTP. Bo niedaje rady tego zrobić.

 

Sprawdzalem LOGI lecz nic ciekawego tam niewidziałem, niby wszystko w porzadku...a gra sie urywa. Wydaje mi sie ze nawet jak by sie zrobił offline a proces chodzi to powinien sie zrestartować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy nie ładujesz błędnej mapki itp. Skoro działa parę h bez problemu, obciążenie jest mniej więcej jednakowe to pewnie masz coś źle skonfigurowane w samym serwerze gry.

 

Może włącz sobie czystą instalację bez jakichkolwiek zmian i sprawdź jak się będzie sprawować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nic niebyło instalowane na serwerze, sa praktycznie czyste pliki tylko server.cfg zmieniony.

 

Znajde tu kogos kto pomoze mi zainstalowac FTP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko ile wogole serwerów Counter-Strike pociagnie maszyna 1.2 Ghz Procek i 512 mb ram?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko ile wogole serwerów Counter-Strike pociagnie maszyna 1.2 Ghz Procek i 512 mb ram?

Tutaj będzie napisane na bank o tym: klik i KLIK2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ała ała ja też chce kernela na 1000 MHz ;) ciekawe kiedy coś takiego wymyślą, ponad to w nowszych kernelach nie ma już ustawiania na 1000Hz.

 

1. o tym kernelu totalna głupota 2. 1000Hz = 1KHz

 

@topic - a w konsoli co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×