Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
czyzio

Reseller bez limitów

Polecane posty

Witam,

znalazłem w sieci ofertę resellerską H9 ( http://www.hostnine.com/reseller-hosting/ ). Zastanawia mnie opcja TOP czyli bez limitów. Czy specjaliści mogą zobaczyć do ich regulaminu jakie są haczyki tej oferty? Mam trochę klientów, którzy trzymają sporo zdjęć i generują sporo transferu z tego powodu. Używam ich konta standardowego i jestem zadowolony z transferów i prędkości serwera.

 

Pozdrawiam

Łukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam znajomego co ma reseller, ale z ograniczeniami. Nie narzeka.

 

Co do shared unlimited to obecnie mam ponad 100GB zajęte i nic nie mówią ;) a jeszcze tylko 200GB na dysku w serwerze jest wolne xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam znajomego co ma reseller, ale z ograniczeniami. Nie narzeka.

 

Co do shared unlimited to obecnie mam ponad 100GB zajęte i nic nie mówią :P a jeszcze tylko 200GB na dysku w serwerze jest wolne xD

 

No właśnie się zastanawiałem nad tym kiedy zaczną kręcić nosem przy większej ilości i szukać wymówek dla blokowania konta. Ja na tym shared unlimited wrzucam powoli od kilku dni dane z innego konta wiec do 60GB dojdzie ;) Niestety muszę dać bardzo złą ocenę dla usług servage.net Nie potrafią zabezpieczyć serwera, mam w statystykach konto ftp, którego nie ma u mnie na liście kont a oni ciągle twierdzą, że to, że ktoś ciągle dodaje mi do indexów trojany to wina zbyt prostego mojego hasła. Nawet jak wysłałem im screena z tym dziwnym kontem ftp to twierdzili, że to nic strasznego.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×