Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Irwusek

Poszukuje serwera dedykowanego do 180zl brutto. cos miedzy livenet.pl a domeny.pl

Polecane posty

Witam jestem zainteresowany kupnem serwera dedykowanego, cena to max 180zl

 

ten serwer niezły wystarczyłby mi ale opinia zła >> http://domeny.pl/skomponuj-swoj-serwer-dedykowany-29.html

 

to samo w tym przypadku trochę po za mój budżet >> http://livenet.pl/dedykowane_magic.htm

 

a może znacie jeszcze inne serwery które by były w granicy 180zl ale od razu podkreślam w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

okej wiec tak:

 

procek dobrze by było żeby był 2 rdzeniowy nawet jakiś AMD

 

ram wystarczy 1gb ( z możliwością dołożenia)

 

transfer 500-1000GB

 

dysk może być nawet 40gb więcej nie potrzeba

 

oferta z domeny(.)pl ta co pokazałem jest wyśmienita ale ta opinia :/ a macie namiary na które mogę spingowac ich serwery?

 

Marteen transferu trochę za mało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okej wiec tak:

 

procek dobrze by było żeby był 2 rdzeniowy nawet jakiś AMD

 

ram wystarczy 1gb ( z możliwością dołożenia)

 

transfer 500-1000GB

 

dysk może być nawet 40gb więcej nie potrzeba

 

oferta z domeny(.)pl ta co pokazałem jest wyśmienita ale ta opinia :/ a macie namiary na które mogę spingowac ich serwery?

 

Marteen transferu trochę za mało :/

 

Nie pchaj sie z niczym do domeny.pl chyba ze lubisz klopoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kriss84 oferta ovh.pl jest bardzo kusząca i nie maja limitu transferu ale to jest Francja :/ ale wiem ze chyba jest opcja rutingu czy coś w tym stylu ale ile ona kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kriss84 oferta ovh.pl jest bardzo kusząca i nie maja limitu transferu ale to jest Francja :/ ale wiem ze chyba jest opcja rutingu czy coś w tym stylu ale ile ona kosztuje?

 

Sorry nie zauwazylem ze ma byc w polsce, ciezko bedzie znalesc tyle transferu za 180 zł w PL

 

livenet daje 500 gb ale ja tam bym serwera nie bral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem jestem świadom tego :/

 

ale czy te domeny(.)pl to naprawdę aż tak źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AMD Athlon x2 3800+ / 2048 MB ramu / 80 GB HDD / 200 GB transferu instalacja:99 zł abonament:149 zł

 

w PL nic lepszego nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

forall.pl też odstaw na bok. jeżeli masz 219 netto zł to zapraszam.... na PW do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to tak jak powiedziałem, największy VPS z 520Gb transferu za 179,90zł brutto miesięcznie. Nie doczytałem dokładnie ile transferu potrzebujesz stąd 2 moje oferty :)

 

 

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tak jak powiedziałem, największy VPS z 520Gb transferu za 179,90zł brutto miesięcznie. Nie doczytałem dokładnie ile transferu potrzebujesz stąd 2 moje oferty :)

 

 

Pozdr.

 

 

A jak bedzie chcial stawiac serwery gier? to ja to z transferem bedzie u niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wtedy standardowo o 50% transferu mniej. W tym temacie nie widzę zdania o serwerach gier więc przedstawiłem taką, a nie inna ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo ten serwer dedykowany ma być właśnie na 2 serwery do gry cs 1.6 + serwer TeamSpeak

 

zapomniałem wspomnieć o tym mój błąd sorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jesli juz VPS to zainteresuj sie oferta http://www.hitme.net.pl/index.php?adminpanel=vps

 

Wtedy standardowo o 50% transferu mniej. W tym temacie nie widzę zdania o serwerach gier więc przedstawiłem taką, a nie inna ofertę.

Pisał user o tym że nie potrzebuje dużego dysku, tylko transfer, a to zazwyczaj oznacza serwer do gier.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopie krótko i na temat, albo livenet.pl albo nic innej w tej cenie nie znajdziesz. Z możliwościa stawiania serwerów do csa, z minimum 500 gb transferu i w Polsce. Albo masz kase, i kupujesz inna maszyne albo zapomnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×