Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Irwusek

Poszukuje serwera dedykowanego do 180zl brutto. cos miedzy livenet.pl a domeny.pl

Polecane posty

ale to jest livenet właśnie :/ czytaj opinie :)

 

Mialem jakies 4 miechy temu dedyka w livenet :) Tez pod serwery CS :) Byly pady, ale pingi dobre :) Podobno teraz sie poleszylo ;]

 

lepiej nigdzie nie znajdziesz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forall.pl też odstaw na bok...

 

popieram, forall to zło, trzymać się jak najdalej od tego.

Wprawdzie tanio ale suport ehh pożal się boże, 2-3 dniowy pad nie jest czymś nadzwyczajnym w tej "firmie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a opinia o >> efuturo(.)pl taka pół na pół slaby kontakt jest z nimi a tak co do działania serwerów to nie wyczytałem poważniejszych zastrzeżeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno chcesz do 180zl?

 

:: Opłata miesięczna: 249 zł

:: Opłata aktywacyjna: 249 zł

 

Najnizsza oferta ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a opinia o >> efuturo(.)pl taka pół na pół slaby kontakt jest z nimi a tak co do działania serwerów to nie wyczytałem poważniejszych zastrzeżeń?

 

 

Nie przesadzajmy, kontakt jest ok :) Warto samemu sprawdzić.

 

 

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz do sebastiana (efuturo.pl) jak Ci nie da lepszej oferty niż ty wymagasz, a nie da Ci bo nie można stawiac serwerów gier, a jak można to ci obetną połowe transferu. Więc weź już lifeneta i nie płacz.

 

PS. Najlepiej to żeby mieli support 24/7 dla Ciebie, nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nvu dlaczego tak chamsko? a z tym supportem to nie przesadzaj.

Nie chamsko tylko normalnie po Polsku jeżeli ktoś nie umie przeszukac forum i wpaśc do wujka google.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wujek Google mi już powiedział cala prawdę a teraz chciałem jej zasięgnąć tutaj chyba wolno po to jest te forum albo mam omylne zdanie dobra nie kłóćmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chamsko tylko Ty myślisz że za 180 zł miesięcznie wszyscy się do Ciebie rzucą z ofertami. Został Ci tylko livenet i zrozum to. Gdyby firmy nie nakładały overselingu to nie opłacało by im się sprzedawac dedyka w takiej cenie. Sam prąd to ok 70 zł łącze 2 mbps 200 zł to masz 270 zł, a gdzie kolokacja, zwrót kosztów za serwer ?. Zastanów się logiczne.

 

Chciałbyś za 180 zł nie wiadomo czego, kup sobie serwery w pukawka.pl i tyle, bo zaraz będzie następna seria pytań jak postawic serwer CS.

Moja wypowiedź nie jest chamska, wręcz przeciwnie próbuje Cię tylko uświadomic że w tej cenie z tymi parametrami nie masz wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to wyszukiwarka forum i jazda..w ciągu tygodnia przynajmniej kilkanaście identycznych tematów się pojawia. ten jest kolejnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze w Polsce nie można mieć za dużo ale myślałem ze coś się zmieniło i może są jakieś oferty ale widzę ze nie, dostałem jedna ofertę od Sebastiana i bardzo jest kosząca i spełnia moje wymagania, wiec chyba u niego zagoszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×