Skocz do zawartości
chmuri

Podcast or Radio webhostingtalk.pl? Discussion

Polecane posty

No właśnie rzucam temat na forum.Osobiście jestem przekonany że to byłby dobry pomysł ponieważ obserwuje forum od dawna i multimedialne sposoby prezentacji firm oraz najnowszych aktualności ze świata polskiej sceny hostingowej wymagają uruchomienia dodatkowych kanałów przekazu informacji do szerszego grona odiorców.Osobiście widziałbym to w formie podcastu raz dziennie.Z najświeższymi informacjami ze świata internetu oraz głównie to co się dzieje na naszym "podwórku" myślę że raz w tygodniu będzie dłuższy podcast z zebraniem całego tygodnia, ocena firm hostingowych w Polsce(myślę tutaj nad oceną uptime'u może jakiś tygodniowy ranking ),najnowsze informacje z forum oraz od firm hostingowych, nie może zabraknąć posumowania miesiąca;). Może jakaś krótki ads by się znalazł od firmy hostingowej. Od stycznia zmieniam serwer i przeniosę się do polski to najprawdopodobniej tam najprawdopodobniej by powstał podcast. Czekam na wasze opinie i co jeszcze waszym zdaniem dodalibyście do tego pomysłu?

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rezerwuję czas antenowy w piątki od 23 do 2.

Wraz z Jackiem, drugim adminem ode mnie z firmy, a i szefem naszego działu NOC przy okazji,

będziemy nawracali nasze drogie owieczki dobrym słowem, co by przestały one siać w sieci żal...

 

( :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś za małe zainteresowanie ze strony firm..:) Może braki w angielskim odpychają znacząco od dyskusji w tym temacie..:) (joke:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra czy ktoś siedzi w edycji muzycznej? Bo potrzebuje wstępniak do podcastu.?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o zdolności muzyczne a nie samo oprogramowanie:)

 

Nie wiem czy dobrze rozumiem... Mamy grać na jakichś instrumentach? :)

Albo, co gorsza w moim przypadku, śpiewać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o wstępniak np. jak odpalasz winampa i masz do dyspozycji jeden plik mp3 no np scratch tutaj macie przykład

http://bramin.wrzuta.pl/film/4NCQWjluOm/dj_shortee_-_coffee_cuts_scratch_practice_9.14.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie to by było ciekawe taka nutka gitatorwa w tle :) interesting:D jak coś zmotasz to daj cynka:) albo taka najgorsza firma w miesiącu a szymo na gitarce jakąś nutke odpowiednią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak pomysł się nie uda ;)

Na forum jest ponad 6000 osób, z czego kilkudziesięciu tylko regularnie się udziela. I na pewno nie trafisz w gusta muzyczne tych kulkudziesięciu userów.

 

A dwa - na forum jest taki spam-postów, więc nie chciałbym słuchać radia. Radia o tym samym co jest forum (hosting, dedykacja, itp).

Na mnie nie liczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na forum jest ponad 6000 osób, z czego kilkudziesięciu tylko regularnie się udziela. I na pewno nie trafisz w gusta muzyczne tych kulkudziesięciu userów.

 

No co Ty... Przecież każdy normalny człowiek metalu słucha ;) (bez obrazy dla tych co nie słuchają :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie metalu. Ale dobrego rocka/bluesa każdy lubi :-PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

kto tego będzie słuchał? ;) radio - nie. bardzo ograniczona liczba zainteresowanych.

 

podcast, może videocast, może hostingowe coś w stylu ikanapka.pl - jak najbardziej za. szeroki target.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale się wszyscy nakręcili.

 

Tak, dokładnie tak puszcze radio będzie leciało 4h hopsa hopsa hopsa wezmę sobie dropsa.. później tak jak to napisał Blueman będzie hosting dedyk hosting hosting dedyk dedyk PING :P. Później trochę metalu najlepiej takiego trash metalu żeby głos gitarzysty był tak piskliwy jak gitara....

 

A właśnie nie o to mi chodziło.;)

 

Generalnie myślowo to najbliższy jest normanos ponieważ właśnie o taki kształt miałem na myśli.Krótko zwięźle i na temat , a to że szymo napisał o gitarce i już wszyscy zapędzili się że to będzie radio z muzyką to po prostu nie trafili:). Z szymo konwersacja była w temacie samego podkładu gitarowego podczas podcasta i ew efektów dźwiękowych. Codziennie jest tyle ciekawych informacji że na pewno każdy by coś usłyszał dla siebie ciekawego.Na razie muszę dobrze rozejrzeć się w środowisku polskich firm hostingowych bo jest wiele takich które się na wht nie pojawiają a na pewno coś wnoszą na nasz rynek ciekawego. Mój pomysł jest taki że że np w piątki można by było zrobić przegląd całego tygodnia oraz jakieś krótkie informacje ze świata. Tak samo jak w inne dni tygodnia rozdzielić na poszczególne działy np w jeden dzień sprzęt drugi finanse trzeci... Na prawdę pomysłów jest dużo tylko trzeba nad tym usiąść i to wszystko przemyśleć

 

Czekam na wasze pomysły.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

za mało się dzieje aby to było co tydzień, pamiętaj, że nie chodzi o częstotliwość ale o jakość tych informacji. jak będą jakieś mało ważne pierdoły to będzie szkoda czasu na słuchanie tego. Z drugiej strony nie magazynuj informacji i jak w iKanapce nie rób po 40-50minut bo można zwariować :P Nie wiem czy kiedykolwiek przesłuchałem ich w całości ;)

 

Podkład, gitarki? ee. Osobiście preferuje luźne gadki z własną opinią, na wzór przytaczanej iKanapki. Pamiętaj, że _suche_ newsy to możemy sobie poczytać w necie, taka audycja musi nieść własny wkład, opinie, myśli. Mnie akurat czytany serwis informacyjny mało zainteresuje, szybciej poczytam w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój pomysł jest taki że że np w piątki można by było zrobić przegląd całego tygodnia oraz jakieś krótkie informacje ze świata. Tak samo jak w inne dni tygodnia rozdzielić na poszczególne działy np w jeden dzień sprzęt drugi finanse trzeci... Na prawdę pomysłów jest dużo tylko trzeba nad tym usiąść i to wszystko przemyśleć

 

Czekam na wasze pomysły.

 

Pozdrawiam

Cos na styl TPPP (tygodniowy przeglad polskich podcastow) nie przejdzie raczej jesli chodzi o hosting.. Chyba ze chcesz jedynie mowic o promocjach w firmach, bo zawilosci oprogramowania, bugow itp raczej nikogo z poza branzy nie zainteresuja (za drobnym wyjatkiem krzaczorkow :) oraz ludzi chcacych stawiac swe pierwsze kroki )..

Aczkolwiek jestem za tworzeniem podcastow/videocastow w Polsce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem właśnie czy ktoś by chciał słuchać tylko i wyłącznie o cenach ew co sie zmieniło przez ten tydzień w firmach ale jeśli taka będzie wola WHT to niech się stanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×