Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pokuć

Czy to zadziała ?

Polecane posty

Gość Pokuć

Mam pytanie do obeznanych w temacie. Mam VPS w HE z DA. Chcę postawić na nim Download, tym razem prosty w HTML bez aktualizacji - raz robię i tyle. Chcę to zrobić w ten sposób że instaluję do Apache moduł który będzie limitował prędkość pobieranego pliku. Pobieranie ma polegać na tym iż użytkownik klika w przycisk Download FREE i ściąga mu się z ustaloną przeze mnie prędkością, klikając w Download PAY pobiera mu bez limitów ALE poprzez dostęp CashBill.pl. Na serwerze ma to wyglądać w taki sposób że do folderu download jest ustawiony ten limit przez moduł, natomiast w folderze pay_download byłyby pliki CashBill.pl i zawartość folderu download. I teraz zasadnicze pytanie: Czy to zadziała ? Jeżeli nie da się ustalić limitu dla wybranego folderu to można zrobić dla subdomeny taki limit. Wiem że można by zrobić w taki sposób że nie będzie trzeba kopiować dwa razy tego samego ale nie chcę się bawić w takie rzeczy bo jestem spłukany z kasą a wydatków coraz więcej. Pliki Cashbill.pl które dają czasowy dostęp do wybranych sekcji na stronie juz kiedyś implementowałem ze skutkiem o dziwo pozytywnym. Tym razem jako że płatność byłaby jednorazowa na okres pół roku (SMS), uzytkownik wysyła SMS, dostaje kod i przez pół roku ma dostęp do sekcji szybkiego pobierania plików. Może i jest to troche bez sensu ale byłbym w stanie coś takiego zrobić, pytanie tylko czy to zadziała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×