Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
KdA

Darmowa rejestracja domeny - gdzie?

Polecane posty

Orientuje się ktoś może, czy trwa jakaś promocja na darmową rejestrację domeny (najlepiej .pl) bez koniecznośći odnawiania? Potrzebuję zarejestrować domenę na szkolny turniej CS-a. Znalazłem promocję w nazwa.pl, ale jak wygląda u nich sprawa odnowienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orientuje się ktoś może, czy trwa jakaś promocja na darmową rejestrację domeny (najlepiej .pl) bez koniecznośći odnawiania? Potrzebuję zarejestrować domenę na szkolny turniej CS-a. Znalazłem promocję w nazwa.pl, ale jak wygląda u nich sprawa odnowienia?

:D:blink:

"Takie rzeczy to tylko w erze"

 

Chłopie nikt Ci domeny w promocji za darmo nie da bez konieczności przedłużenia..w jakim Ty świecie żyjesz.

 

"Ogólnopolska gimnazjada CS" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niedawno była promocja w OVH. Można było zarejestrować 100 domen. Nie zagłębiałem się dokładnie w tym temacie, bo nie było mi to wtedy potrzebne. Pomogam w organizacji tego turnieju i chciałem nadać mu trochę "preofejonalizmu". Niestety szkoła nie jest tym za bardzo zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całkiem niedawno była promocja w OVH. Można było zarejestrować 100 domen. Nie zagłębiałem się dokładnie w tym temacie, bo nie było mi to wtedy potrzebne.

Była..raz na długi okres czasu. Teraz .pl czy .com itp na pewno nie znajdziesz..a to zwykły turniej csa więc weź nawet darmową.

 

Konieczne jest tam odnowienie?(promocja ovh) bo nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałeś już nawet żeby dołożyć się te kilka złotych, w końcu 10zł to nie aż taki duży wydatek. Tylko, czy jest sens rejestrować ją na kilka dni (turniej będzie trwał 4 dni)... Zobaczę jakie będzie zainteresowanie turniejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałeś już nawet żeby dołożyć się te kilka złotych, w końcu 10zł to nie aż taki duży wydatek. Tylko, czy jest sens rejestrować ją na kilka dni (turniej będzie trwał 4 dni)... Zobaczę jakie będzie zainteresowanie turniejem.

Dlatego dobrym rozwiązaniem będzie darmowa..szkoda nawet 1zł wydawac na 4 dniowy turniej :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z subdomen ja mogę polecić one.pl - chyba dalej nowe subdomeny w one.pl są darmowe jak kiedyś (z jakimś tam limitem ilości wpisów DNS) - u mnie sprawdza się od dobrych paru lat i mam nadzieję że jeszcze trochę pożyje ta subdomena (wiadomo jak to jest z subdomenami czasami), bo już ją polubiłem (mimo że na boku wziąłem jakiś czas temu ładną .pl jako "backup" ;))... w każdym razie na 4 dni aż nadto powinna być. No chyba, że faktycznie ma być super-pro to jak zauważyłeś rejestracja .pl dużo nie kosztuje nawet bez promocji (to już nie czasy domen tylko w NASK za 200, a jak mnie pamięć nie myli kiedyś za 300 zł ;) ).

Jedyny minus to, że prawie wszyscy co nie znają angielskiego jak im przeliteruje dopytują się czy aby na pewno nie onet.pl :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze kilka swoich domen, więc zawsze mogę podpiać subdomenę pod nie. Mimo to dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdze, mnie takze w az nikt nie zmuszal do przedluzenia promo domeny kupionej za grosze.. 1zl na 4 dni to nie taki duzy wydatek, a od razu pl ladniej wyglada.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdze, mnie takze w az nikt nie zmuszal do przedluzenia promo domeny kupionej za grosze.. 1zl na 4 dni to nie taki duzy wydatek, a od razu pl ladniej wyglada.. ;)

Może i masz rację, ale z kolei to tylko 4 dniowy szkolny turniej w grę ;) Więc czy opłaca się kupowac domenę to już jest kwestia dyskusyjna:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×