Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kardan

szukam dedyka do 600 PLN

Polecane posty

Witam, zblizaja się Święta, więc może załapię się na jakąś promocję. Mam już jeden dedyk, ale w obliczu rozwoju mojego serwera gry stał się on niewystarczający i jestem zmuszony go zmienić. Na serwer mogę przeznaczyć nie więcej niż 600 PLN miesięcznie potrzebuję mniej więcej takiej maszyny:

 

CPU:Core 2 duo 6600( nie słabszy)

RAM: 4 GB

HDD: 300GB wystarczy

IP: 2 adresy

ŁĄCZE: 100mbit/s

TRANSFER: ok 2500-3000GB/msc lub nieograniczony

 

Najbardziej mi zależy na stabilnych łączach, bo najgorsze co może mnie spotkać to lagi na serwerze, a na łącze dedykowane póki co mnie nie stać

 

Myślałem o ofercie DmTEC LOWEND Q66 lub E66 PLUS, jakbyście znali coś lepszego proszę o wpisy w tym temacie albo PW.

 

Serwer potrzebny jest najpóźniej na dzień 20.12.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁĄCZE: 100mbit/s
TRANSFER: ok 2500-3000GB/msc lub nieograniczony

 

Hmmm w PL za taka kasę ciężko ... ;)

Ale wysłałem Ci PW.

 

2GB RAM z Twojej oferty, to stanowczo za mało na moje potrzeby, ale thx za zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

bierz w dmtec dobrze wszystko działa potwierdzam to jako ich partner i posiadacz aktualnie 2 maszyn (trzecia w drodze) u nich.

Jeżeli chcesz instalacje za 1 zł zapraszam do mnie jest jedno ale mianowicie umowę podpisujesz z nami na rok dzierżawy więcej na pw lub email, tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
w dmtec chyba nie dostaniesz takiego transferu?!

 

dostanie 2 tb w standardzie które mają dwie konfiguracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbuje sie wlasnie z nimi dogadac, te 2 tb to niezbedne minimum, moj serwer generuje spory ruch w tej chwili jest ok 750 połączeń jednoczesnie, a docelowo bedzie jeszcze wiecej, czekam na odpowiedz od dmTEC, może ma ktoś jeszcze jakąś ofertę, bo muszę w ciągu kilku godzin podjąć decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
Próbuje sie wlasnie z nimi dogadac, te 2 tb to niezbedne minimum, moj serwer generuje spory ruch w tej chwili jest ok 750 połączeń jednoczesnie, a docelowo bedzie jeszcze wiecej, czekam na odpowiedz od dmTEC, może ma ktoś jeszcze jakąś ofertę, bo muszę w ciągu kilku godzin podjąć decyzję.

 

mogłeś pisać ze mną to przez weekend już byś miał wszystko ustalone i sprzęt składany no ale nie chciałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×