Skocz do zawartości
pavobe

Transfer domeny, jak?

Polecane posty

Możecie mi wierzyć na słowo, że już się sporo naczytałem, ale i tak nie wiem nic konkretnego...

 

Może mi ktoś napisać punk po punkcie, co muszę zrobić, aby przenieś domen(ę/y) z AZ.pl do MasterNet.pl? Co zapłacić, komu, ile? Co potrzebuję? Jakieś wymogi?

 

Szukam dalej informacji na ten temat ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możecie mi wierzyć na słowo, że już się sporo naczytałem, ale i tak nie wiem nic konkretnego...

 

Może mi ktoś napisać punk po punkcie, co muszę zrobić, aby przenieś domen(ę/y) z AZ.pl do MasterNet.pl? Co zapłacić, komu, ile? Co potrzebuję? Jakieś wymogi?

 

Szukam dalej informacji na ten temat ;) .

Authinfo posiadasz?Aby uzyskać ten kod na az trzeba zapłacić różnicę pomiędzy ceną rejestracji a odnowienia..czyli np zarejestrowałeś za 1zł to 121zł musisz zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to, że nie mam authinfo. W takim razie lepiej będzie mi zostać, a o transferze będę myślał przy wypłacie AdSense ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Authinfo posiadasz?Aby uzyskać ten kod na az trzeba zapłacić różnicę pomiędzy ceną rejestracji a odnowienia..czyli np zarejestrowałeś za 1zł to 121zł musisz zapłacić.

 

No chyba jestes niepowazny.

W az doplacasz roznice do ceny standardowej rejestracji i masz authinfo.

W panelu po kliknieciu w nazwe domeny masz link "dokonaj doplaty", czy cos w tym stylu. Zobacz sobie dokladnie ile musisz doplacic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zwyczajnie wysłać zapytanie do BOK firmy ;)

Tylko zaznacz może o jaki typ domeny chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba jestes niepowazny.

W az doplacasz roznice do ceny standardowej rejestracji i masz authinfo.

W panelu po kliknieciu w nazwe domeny masz link "dokonaj doplaty", czy cos w tym stylu. Zobacz sobie dokladnie ile musisz doplacic.

 

 

Kody zostaną wydane w przypadku prawidłowo wypełnionego i opatrzonego stosownymi podpisami i pieczątkami przez abonenta danej domeny wniosku. W przypadku domen rejestrowanych w promocji kody zostaną wydane po uprzednim uregulowaniu należności w wysokości pomiędzy różnicą promocyjnej ceny rejestracji domeny a ceną przedłużenia domeny wynoszącą odpowiednio:

domena .pl 99.0 zł netto

domena .com.pl 75.0 zł netto

domeny funkcjonalne 75.0 zł netto

domeny regionalne 25.0 zł netto

 

Źle tą informacje w panelu na az zrozumiałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Źle tą informacje w panelu na az zrozumiałem?
Dobrze zrozumiałeś pod warunkiem, że @pavobe posiada domenę w okresie promocji czyli standardowo przed upływem 1 roku ważności domeny, co nie wynika z jego pierwszego posta.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W innych firmach z tego co pamiętam w celu otrzymania kodu authinfo to wystarczyłoby dokonać dopłaty do standardowej ceny rejestracji domeny, a nie ceny odnowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×