Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Szyszeq

Apache2 Problem

Polecane posty

Witam

Mam problem z moją stroną stojącą na apache, strona odnosi się do prywatnego servera w jednej z gier. Co do servera(gier) problem był z portami (posiadam router). Nie można się było poł. do servera. Naprawiłem i działa. Ale na stronke nadal mogę wejść tylko ja. Z mojego stacjonarnego PC i laptopa ( przez WiFi z routera). Możecie mi powiedzieć co mogłem zrobić źle ?

Z Góry dziękuję.

P.S. w auth i error logach wszystko wygląda normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co piszesz.. masz sobie router, za ktorym stoi twoj komputerek a na nim postawiony apache.. wiec, jedyny twoj problem, zakladajac ze masz publiczne ip, to przekierowac 80 na twoj komputer.. i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×