Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MatKus

Szukam dedyka

Polecane posty

Witam

na dniach mam zamiar otworzyć stronę, która docelowo (~pół roku) ma mieć kilkanaście/dziesiąt tyś uu dziennie, więc zapewne nikt nie weźmie mnie na współdzielony hosting, tym bardziej, że w przyszłości to nie będzie moja jedyna strona.

 

W związku z tym chciałem zapytać bardziej doświadczonych o radę jaką firmę wybrać.

 

Szukam więc dedyka, na którym spokojnie bedę mógł sobie działać. Nie zależy mi na super rewelacyjnych pingach, bo serwerów gier na tym stawiał nie będę, ale to oczywiście nie znaczy, że może działać słabo :)

Miło by było, żeby na serwerze był już zainstalowany apache+PHP+MySQL, ale od biedy brat mi to poinstaluje i pokonfiguruje (choć wówczas w grę wchodzi chyba tylko fedora, bo on zbyt leniwy żeby czegoś nowego sie uczyc, a ja linuxów nie znam za prawie wcale).

Wolał bym też polskojęzyczny support, bo choć z angielskim językiem radzę sobie dobrze, to nadal polski znam lepiej :) Oczywiście ideałem by było, gdybym nigdy nie musiał z supportem się kontaktować i zawsze żeby działało OK, ale nie sądzę, żeby było tak pięknie zawsze :D

 

Szukam więc firmy, która mnie zahostuje za w miarę rozsądną cenę (około 300-500 zł/mies), w której bez problemu w przyszłości będzie można dokupić dalsze serwery, i w której wszystko będzie sensownie chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło by było, żeby na serwerze był już zainstalowany apache+PHP+MySQL

 

Dedyk to dedyk..trzeba wszystko poinstalować.

zobacz najdmen.pl

a w ogóle sprecyzuj wymagania ile miejsca transferu itp..bo skąd mamy niby wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam więc firmy, która mnie zahostuje za w miarę rozsądną cenę (około 300-500 zł/mies), w której bez problemu w przyszłości będzie można dokupić dalsze serwery, i w której wszystko będzie sensownie chodziło.

Pomyśl nad http://dhosting.pl/oferta/serwery_dedykowane_14.html - masz w cenie opiekę i serwis ze strony dh + ich autorski panel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

między 300 a 500 zł znajdzie Pan u nas dobry serwer ulokowany w Polskiej serwerowni.

Opłata instalacyjna może zejść do 1 zł a nie tak jak to jest teraz 289 zł jednak aby tak było musi Pan podpisać z nami umowę dzierżawy sprzętu na rok.

Sprzęt można rozwinąć z procesora 2 rdzeniowego do 4 rdzeniowego bez kosztów wymiany płyty głównej oraz reinstalacji systemu tak samo z dołożeniem Pamięci ram czy dysku.

Do serwera dajemy za darmo licencje na DirectAdmin instalujemy też go jak i pocztę etc.

 

Zapraszam do naszej oferty na stronie.

 

Pozdrawiam Damian Miodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

watpie zeby brat sie znal na pltformach hostingowych wiec bez zawodowego admina na start sie nie obejdzie a to minimum jakies 300pln

potem braciak moze ci tylko aktualki robic i na dluzszy czas bedzie ok

 

najlepiej kup najpierw shared ale gdzies gdzie mozesz bezbolesnie zwiekszc limity a potem wziac dedyka...

pozwoli ci to zaoszczedzic kase w pierwszych 2-3 miesiacach na admina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×