Skocz do zawartości
is_wm

Mbanku problemy :)

Polecane posty

Gość xtd
Łódź budynek obok RT ok 300 delli oraz ok 250 ibm'ów :P

znam ilosc, specyfikacje juz nie :)

W tej notce prasowej raczej nie chodziło o dorzucenie kilku pecetów garstce pracowników siedzących w centrum biznesu.

Te liczby które podałeś raczej odbiegają od rzeczywistości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbyście widzieli ile razy INTELIGO ma przerwy xD

Nawet mój tata jest na nich wkurzony. Bo korzysta z komputera/neta 3 razy w miesiącu i zwykle raz na miesiąc jak siada mają przerwę :) Czyli dla niego mają 33% downtime, a to już spoooooro jak na bank :)

 

A ja - zero problemów z mBank :]

 

Szkoda, że nie można wybierać swoich prywatnych wzorów na karcie mBank :) fajnie by było... <marzy>

 

Inteligo jak robi przerwy to pózno w nocy, mniej więcej od 3-4 w nocy. To z taty jakiś nocny marek jest :) Nie pamiętam kiedy ostatni raz przerwę robili, a przeważnie po 2-3 razy dziennie loguję się na jedno z kont. Do pracy ich strony też nie mam zastrzeżeń, wszystko działa bez zarzutu. W Mbanku rzeczywiscie dzis jakas krotka przerwa byla i to w dzien, ale nie na tyle dluga, zeby panikowac. Aż się dziwię ludziom, ze tak gorączkują. To nie hosting, ze 5 min downtimu to straty liczone w "miliardach dolarów" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Jakbyście widzieli ile razy INTELIGO ma przerwy xD

 

Eeee? Coś kręcisz ;> , Inteligo zawsze powiadamia o planowanych pracach.

Akurat często robię przelewy (średnio karta kodów z 40 numerkami idzie w max tydzień :)) więc wiem jak jest i nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee? Coś kręcisz ;> , Inteligo zawsze powiadamia o planowanych pracach.

 

A próbowałeś kiedyś płacić Inteligo w środku nocy, powiedzmy na imprezie? Niestety podczas ich nocnej aktualizacji danych ani płatność karta nie działa ani wypłata z bankomatu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Akurat nie jestem imprezowiczem, ale rzeczywiście nawet przelewu między własnymi rachunkami nie można zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×