Skocz do zawartości
qba_pl

Coppermine - dziwny problem

Polecane posty

post_old.gif Dzisiaj, 09:28 edit.gif quote.gif quickreply.gif #1 (permalink) icon1.gifCoppermine - problem z wsadowym dodawaniem plikow i edycja Witam

Niedawno wykupiłem u nowy hosting u nowego dostawcy po czym zainstalowalem skrypt Coppermine Gallery 1.4.19 (stable) z Fantastico i mam troche problemow z nim. Owe problemy to dla mnie nowosc poniewaz na poprzednim serwerze mialem zainstalowany rowniez ten skrypt (przypuszczam ze starsza wersje) i przez kilka lat dzialal bez zarzutu. Uzywam opcji wsadowego dodawania plikow. To z czym sie spotkalem:

- Przy wiekszej ilosci (tzn ponad 20) po kliknieciu na "wstaw" skrypt z powrotem wraca do pierwszego menu wyboru katalogu lub innym razem wstawi tylko niektore pliki inne pomijajac zupelnie mimo ze sa w tym samym katalog i maja to samo rozszerzenie

- Przy checi skasowania zle wczytanych plikow z albumu za pomoca skryptu nie kasuja sie one fizycznie w katalagu

- Takze w przypadku edycji albumu z wybranych np 20-30 zdjec kasuje sie 3-5 szt (nie wiem czy fizycznie rowniez)

Sprawa ma sie zarowno w przypadku katalogow CHMOD 775 jak i 777. Metoda skalowania obrazow GD 2.x (Image Magic i GD 1.x nie dzialaja) Czy jest to moze sprawa ustawienia Cache, MySQL? Tak jak wczesniej wspomnialem tego rodzaju problemow nie mialem na poprzednim moim koncie...

Prosze o sugesie i pomoc bo nie mam pojecia jak sobie z tym poradzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×