Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
locash

[zlecenie] Konfiguracja VPS

Polecane posty

Witam wszystkich

 

Poszukuje osoby do konfiguracji i optymalizacji VPS'a (http://hitme.net.pl/index.php?adminpanel=planded&id=4).

 

Chodzi mi o przygotowanie do pelnej uzytecznosci, tak abym mogl go uzywac jak normalnie shared hosting.

 

Zalezy mi zeby osoba byla doswiadczona i wiedziala co robi.

 

Byloby tez milo gdyby dana osoba byla chetna do pomocy w wypadku przyszlych problemow z serwerem.

 

Proszę o oferty na PW (najchętniej z ceną - nie wymagam faktury)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

Witam.

hitme się nie podejmie ? trochę dziwne że prosisz się o to tu taj skoro kupiłeś VPS z polskim suppoortem... Chyba że sobie słono policzyli i ot moje pytanie chcesz za darmo ? czy odpłatnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

opcja managed jest kilka razy drozsza niz wersja normalna. wg wstepnych rozmow ma byc skonfigurowany serwer, ale poniewaz ja sie na tym nie znam zupelnie, poszukuje osoby ktora sie zna, wszystko mi sprawdzi, zainstaluje soft ktory potrzbuje, typu zend? itd. po prostu chce miec pewnosc, iz moge wrzucic strone na serwer i bedzie dzialac bez spedzania godzin nad szukaniem w necie jak to sie robi. Serwer podany w linku jest wstepnie wybrany, nie zaplacilem za niego jeszcze. zanim to zrobie chce wiedziec ze jest osoba, ktora mi ODPLATNIE pomoze zrobic na cacy, zeby nie bylo ze oplace vps i bedzie stal miesiac pusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×