Skocz do zawartości
pawelx1988

Nie pokazuje szacowanego czasu pobierania pliku

Polecane posty

Witam serdecznie,

chciałbym prosić o pomoc przy dość nietypowym problemie.

Posiadam serwer kimsuffi 8XL i problem polega na tym, iż na firefox 3.0.4 i 2 nie pokazuje rozmiaru pobieranego pliku, a na komputerze obok gdzie jest inna przeglądarka już tak. To nie jest spowodowane ustawieniem przeglądarki, gdyż wiele osób tak ma. Gdy zaczyna pobierać plik to jest napisane, że szacowany czas nie znany i tak non stop. Dodam do tego, iż plik pobierany jest plikiem .rar. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam

 

PS. Konfiguracja serwera

linux gentoo i Apache/2.0.59 (Unix) mod_ssl/2.0.59 OpenSSL/0.9.8g Server at adresmojejstrony.pl Port 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firefox 3.0.4 i 2 nie pokazuje rozmiaru pobieranego pliku, a na komputerze obok gdzie jest inna przeglądarka już tak. To nie jest spowodowane ustawieniem przeglądarki, gdyż wiele osób tak ma. Gdy zaczyna pobierać plik to jest napisane, że szacowany czas nie znany i tak non stop. Dodam do tego, iż plik pobierany jest plikiem .rar. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam

 

PS. Konfiguracja serwera

linux gentoo i Apache/2.0.59 (Unix) mod_ssl/2.0.59 OpenSSL/0.9.8g Server at adresmojejstrony.pl Port 80

To jest dość dziwne. Obstawiam, że serwer Apache nie wysyła w nagłówkach Content-length / użyte proxy z jakiegoś powodu go wywala. Można sprawdzić na poziomie protokołu HTTP czy odpowiedź serwera zawiera ten nagłówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem podobna sytuacje w Operze to się okazało ż ei preglądarka nei wiązała plików ;) Ustawiłem by mi pliki exe, mp3 bo o tych mowa wiazała mi jako zapis a nie pozostaly czas i wszytko mi śmiga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×