Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
chmuri

[opinia i pytanie] dmkproject.pl

Polecane posty

Witam!!

 

Od kliku lat jestem posiadaczem konta w tej firmie i muszę powiedzieć że jestem naprawdę zadowolony. Ale..:D no właśnie na forum tej firmy znalazłem informacje że duża strona 4programers.net musiała opuścić konto ze względu na duże obciążenie serwerów i byli zmuszeni do wykupienia dedyka .Nie wiem jak ta historia sie skończyła ale muszę przyznać że stan obecny mnie nie pokoi ponieważ nic nie robią z oferta kilka lat temu byli naprawdę konkurencyjni i do tej pory nie mam problemów z kontaktem z Admin którego serdecznie pozdrawiam ale stan obecny oferty przestaje mi pasować bo po prostu nic nie robią w tej kwestii w porównaniu z innymi firmami zajmującymi się hostingiem .Jak wiadomo firmy lepiej prosperujące modą sobie pozwolić na zwiększenie swoich ofert ale w tym wypadku za 122zł które płace mogę w innych firmach zakupić naprawdę lepszą ofertę i stąd zaczynają się wątpliwości i coraz większa chęć przeniesienia się na inny serwer:) Jak to ludzka rzecz zacząłem się pytać znajomych i tak wyszło mam pewne obiekcje co do rożnych firm od znajomych wiadomo każdy ma swojego faworyta i nie można dogodzić każdemu. Jeśli mogę zadać pytanie do szanownych ekspertów i właścicieli firm hostingowych bo może mi doradzą co wybrać w obecnym młynie firm hostingowcyh?Jeśli będzie taka możliwość to założę osobny temat w innym dziale zadam konkretne "warunki" które musi dana świadczona usługa przez firmę spełniać abym mógł z niej skorzystać.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Co dalej?

 

Jak to co ?

ProHost, Hekko.

 

dmkproject.pl ma serwery w USA, tutaj masz w PL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dobrze widze rózne zdania tak samo jak u moich znajomych tylko nikt nie wie co będzie dalej z dmkproject i przepraszam że nie sprecyzowałem pytania ale jak wiadomo apetyt rośnie w miare jedzienia więc w innym dziale zakładam temat o szukaniu nowego serwera i jak tylko założe podam link w tym temacie:)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×