Skocz do zawartości
matt

Wynagrodzenie BOK

Polecane posty

Witam,

 

Mam takie male pytanie ... Jak wyglada wynagrodzenie osoby pracujacej w BOK`u chodzi mi oczywiscie o firme oferujaca uslugi hostingowe.

 

Oplaty sa np. stawkami godzinowymi jesli tak to jak to srednio wyglada, czy sa to moze stawki miesieczne i jakie?

 

Chodzi mi o pensje orietacyjne oczywiscie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są to na pewno stawki miesięczne - przynajmniej u nas w firmie tak jest. Płacone jest od godziny pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

A ile wynoszą za pełny etat (8 godzin) od poniedziałku do piatku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak wyglada mniej wiecej stawka godzinowa i czy licza sie same godziny czy jest jakas podstawa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest normalne ale chcial bym sie zorietowac jakie stawki sa stawkami srednimi ... czy to 30zl/h czy 2zl/h (oczywiscie sa to wymyslone stawki), i czy jest podstawa i jak wysoka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może powiedz jeszcze gdzie mieszkasz, bo od tego może zależeć zasadność odpowiedzi :-). Obawiam się, że nieco inne warunki płacowe są w dużych miastach, inne w mniejszych, ciężko będzie ot tak wprost porównywać. Do tego warunki - w jakim zakresie godzinowym praca, w centrali, w domu itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorry że tak się wetnę w temat

ale bardzo interesuje mnie ta dziedzina

 

chciałbym zapytać czy praca w BOKu firmy hostingowej, może odbywać się zdalnie ?

jak na mój gust to tak bo dlaczego by nie ;)

 

obecnie mam bardzo dużo wolnego czasu i chętnie popracowałbym w ten sposób ;)

nawet nie dla jakichś kokosów a doswiadczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi oczywiscie o prace zdalna ;) Zalezy mi na cenie stawki godzinowej przyjmuje ze wyglada to od 7 do 15zl ;) Oczywiscie to sa kwoty o jakich ja mysle wiec dla tego pytam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisał alien.. wszystko zależy od miejsca zamieszkania.. twojego doświadczenia (w sumie tutaj nie trzeba aż tego, aczkolwiek przyda się na pewno ;>) W sumie chyba wszystkie takie miejsca są już dawno zajęte.. ;p Sam kiedyś szukałem takiej pracy zdalnej, ale nie było... ;)

 

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze aby mi ktos wytlumaczyl co ma moje miejsce zamieszkania do placy jaka mam dostawac za wykonywana prace zdalna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

duze miasto zarobisz wiecej.

 

mniejsze miasto zarobisz mniej.

 

Wyzyc w Wawie to nie to samo co wyzyc w Kozieglowach Gornych ;)

 

 

 

a jezeli chodzi o zdalne... malo kto szuka takich pracownikow, nie ma co sie ludzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pytam czy ktos szuka ;) Poprostu chcialem dowiedziec sie jakie wynagrodzenie wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

matt, podaz i popyt

placisz tyle za ile ktos bedzie pracowal

w rejonach gdzie o prace trudno ludzie zgodza sie na mniejsze pieniadze niz tam gdzie ciezko o pracownika

pamietaj tez ze ciezko o rozgarnietych ludzi - czesto ludzie sa ulomni nie chca sie rozwijac i nie wykazuja inicjatywy...

dalej

pracownik ktory nabierze doswiadczenia bedzie chcial wiecej $ - jak mu jej nie dasz to przedzie do innej firmy

 

ja bym do BOKu zatrudnil jakas mloda osobe na umowe zlecenie (w niej okreslony max czas reakcji w dzien)

 

polecam tez wszystkim zatrudnianie osob niepelnosprawnych

tak samo jak osoby pelnosprawne moga byc pracowici lub leniwi a mozna dostac dofinansowanie na stanowisko pracy ;)

aktualnie u nas sklepem internetowym zajmuje sie chlopak ktory jezdzi na wozku a kierowca jest osoba gluchoniema :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Dodam coś do tematu,

 

Szczecin- 36m2 - 500zł/mc

 

Warszawa 36m2 - 1500zł/mc

 

W Szczecinie za ok 1800zł jedna osoba może wyżyć, jak dla mnie w Warszawie to niewyobrażalne...

 

Co do wynagrodzenia sądzę że musi być to:

 

Szczecin >/= 1800zł

Wawa >/= 2500zł

 

Niby łatwa praca, ale odpowiadanie 8h dziennie na zapytania, czasami też dzieci neo bywa męczące ;) inna sprawa to praca nocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego niby?

 

Przecież nie reaguje tylko na sygnały dzwiękowe a masz jeszcze światła ostrzegawcze ;)

 

Pewnie ma tymczasuwe prawojazdy na 5/10 lat

 

netsky:

 

E tam dzieci neo :) Jeżeli takie dziecko neo zadzwoni na telefon to pomoc wtedy jest łatwa. no chyba, że ktoś wybitnie lubi pisać no to może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warszawa 36m2 - 1500zł/mc
za sciana wynajeli za 1700pln ;)

 

watpie zeby przez 8h ciagle byly zapytania wiec dobrze jest zapewnic takiej osobie jakies zastepcze zajecie :)

 

matt, widzialem prawo jazdy osoby ktora ma grupe inwalidzka ze wzgledu na slepote - w polsce wszystko jest mozliwe xD

kiedys nawet jechalem ponad 400km z osoba bez czucia w nogach jako kierowca i zlego slowa nie moge powiedziec na jazde :)

 

co do tematu to popieram N3T5kY

nie wyobrazam sobie zycia w wawie za 2k (no chyba nie musialbym czynszu placic...)

za to sa miasta gdzie 700pln na reke to norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Z prawkiem dla głuchych to wiem jak jest i znam takie przypadki że osoba głucha ma prawo jazdy i całkiem nieźle sobie radzi (Rodzina/ szkoła). Sam mam mega problemy ze słuchem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×