Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
codemaster94

Porady dla webmasterów

Polecane posty

Nie dawno zacząłem tworzyć serwis/bazę porad dla webmasterów (http://poradydlawebmasterow.iswift.eu/). Proszę o opinie i sugestie na temat serwisu. Jeśli chcesz pomóc tworzyć serwis, skontaktuj się zemną korzystając z formularza kontaktowego w serwisie lub napisz na maila (codemaster94 małpa gmail kropka com) lub PW. Przydało by się stworzyć layout i powiększać bazę porad.

P. S. Zmieniłem login/konto wcześniej nazywałem się akurczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pomysł może i dobry..ale layout to jak dla mnie podstawa, bo niezbyt miły dla oka taki wygląd. Znajdź pożądnego grafika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że wszystkie artykuły powinny być Twoje. Jeżeli tak nie jest powinieneś zapytać się ówcześnie autorów tych artykułów, czy zgadzają się na publikacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętaj, że wszystkie artykuły powinny być Twoje. Jeżeli tak nie jest powinieneś zapytać się ówcześnie autorów tych artykułów, czy zgadzają się na publikacje.

 

Wszystkie porady są mojego autorstwa. Jednak szukam kogoś do pomocy przy tworzeniu serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo tego jest w necie, więc nie wiem jaki jest sens to robić. Na początku należałoby zadać pytanie czy ma to być serwis zarobkowy czy hobbystyczny. Ja dla ułatwienia proponowałbym robić go w formie blogu. Codzienne wpisy, segregowane w odpowiednie kategorie z możliwością komentarzy (zadawania pytań). Jeśli sam piszesz porady to na pewno będziesz umiał pomóc. Takie podejście (blogowe) doda osobowości serwisowi i na pewno będzie bardziej atrakcyjny. Oczywiście rzecz najważniejsza to domena. Ta jest długa i do d... . Jak dla mnie istnieją tylko dwa rozszerzenia-pl i com. Eu to ślepa uliczka i strata czasu i pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To stronka hobbystyczna nie chcę brać kasy za dostęp do porad. Nie przerobię tego na blog bo http://algroytmy.pl/ lub http://kess.com.pl/. Co do domeny to http://iswift.eu/, nie mój wybór osobiście wolał bym pl. Żeby skrócić adres można by było zastosować jakąś nazwę typu algorytmy.pl, ale ja nie mam na nią pomysłu. Chciał byś pomóc? Do zrobienie jest jeszcze layout i kilka tysięcy porad. Co dochodów z serwisu może umieszczę w przyszłości banner AdSense, ale aktualnie serwis nawet nie jest zindeksowany przez Google, więc zyski były by zerowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytasz o podstawowe rzeczy i nagabujesz każdego o współpracę. Widać, że nie masz pomysłu na tą stronę a chcesz ją robić. Nie obraź się ale tak to wygląda. Usiądź, przemyśl to i wtedy działaj. Co do mojej osoby to ja już jestem za stary na robienie czegoś hobbystycznie, co wymaga nakładu pracy a nie daje zysku. Muszę myśleć o zarobku bo emerytura się zbliża. Wydaje mi się, że inni na tym forum myślą podobnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam osobę z Kłodzka ;) Przyłączam się do pytania - artykuły piszesz samemu? Chcę reaktywować wortal webmasterski (szczegóły opisywałem już na forum), ale brak ludzi do pomocy. Oczekuję też na nowe wersje IPB, vB lub WBB3 (to tak dla informacji osób, które były zainteresowane startem wortalu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już wcześniej pisałem wszystkie materiały zamieszczone w serwisie pisałem samemu, co można poznać również poi brzydkiej czcionce i błędach ortograficznych:)

@pustula: Daj adres:> Też jesteś z Kłodzka?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×